Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan hölggyel ismerkednék...

Olyan hölggyel ismerkednék akit eddig más férfiak meg rokonok nem előnyös külsejűnek tituláltak?

Figyelt kérdés

olyan nőre gondolok aki a valószínűleg a külső adottságai miatt nem talált meg senkit sem magának,de szeretne kapcsolatot.

Rólam pár infó:1.En nem a külsőt nézem,nekem minden no ugyanolyan szép.2.A belső viszont nagyon is fontos,gonosz,arrogáns,cinikus stb nővel nem fogok szoba állni.Legyél...legyél normális és ennyi.Felőlem lehetsz kicsit hóbortos vagy dili,de lehessen veled beszélgetni :)

3.173 cm vagyok es 110 kg.Tudom van súly feleslegem.

4.En mindig esélyt adok bárkinek is.Nem a múltad nézem hanem azt,h most milyen ember vagy.

5.Sok mindenhez hozza tudok szólni.Sok minden érdekel.

6.Nem vagyok agresszív,de van az az ember aki fel tud húzni.

7.Vannak olyan dolgok amikben nem vagyok jó,vagy amire nem vagyok büszke.Ezekről inkább később.

8.Veled képzelem el a jövőt és mindig veled leszek.Hűséges tipus vagyok.Kínzás hatására se tudnám elárulni azt akit imádok,szeretek.

9.Van állandó munkám,házam,pénzem.

10.Nem iszom sok alkoholt.Néha munka után sort.Néha mast.Energia italos vagyok inkább :/ :D

11.Humorom Elég dark.

A kiszemeltemmel kapcsolatban le írtam a kérdésben,h olyan csaj legyen akit (bocs a szóért) rondának tituláltak.Amit még kérnék,h a fiús rövid haj azt nem nem szeretem,egy nőnek legyen legalább vállig erő.Persze írhatsz nyugodtan így is.Pláne ha bele való vagy és meg növesztenéd a kedvemért :3 haj fetishem van vagy mi...

12.Nem kell küldenéd képet magadról azonnal.En hamarább küldök annak aki szégyenlős esetleg.Koszi,h el olvastatok.



2021. júl. 4. 07:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hány évesnek tetszik lenni? Mert ugyebár az is fontos.
2021. júl. 4. 07:16
 2/16 A kérdező kommentje:
Harmincvalamennyinektetszeklenni
2021. júl. 4. 07:17
 3/16 anonim válasza:
Ezt tisztáztuk. Sok sikert:)
2021. júl. 4. 07:23
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönőm.Kedves vagy!
2021. júl. 4. 07:24
 5/16 anonim válasza:
Biztos találsz vkit. Korrekt, határozott embernek tűnsz
2021. júl. 4. 07:29
 6/16 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha igazad lenne és találnék valakit.Kevés rá az esély az a baj.
2021. júl. 4. 07:33
 7/16 anonim válasza:

"Veled képzelem el a jövőt és mindig veled leszek.Hűséges tipus vagyok.Kínzás hatására se tudnám elárulni azt akit imádok,szeretek."


Erre mondjuk kiváncsi lennék, hogy ez most csak olyan szövegelés, vagy tapasztalat?:D

2021. júl. 4. 07:34
 8/16 A kérdező kommentje:

7* meg nem kínoztak meg ha erre gondolsz :D

Volt egy kapcsolatom és én végig léptem félre.Tehát vehetjük ezt tapasztalatnak is :D

2021. júl. 4. 07:37
 9/16 anonim válasza:
Végig léptél félre? Nem értem, bocsi. 5ös vagyok
2021. júl. 4. 07:40
 10/16 A kérdező kommentje:
végig nem leptem félre* -elírtam először
2021. júl. 4. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!