Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hany eves kortól lesz előnyös...

Hany eves kortól lesz előnyös ha egy férfi kölyökkepű?

Figyelt kérdés
Mar a 28. Évemet taposom javában, de ránézésre jóval fiatalabbnak neznek mindig és meglepodnek a koromon. Néha úgy érzem hogy sok nő emiatt nem vesz meg komolyan, pedig komolyan gondolkodom, sportolok és vannak céljaim is. Van aki elonynek érzi a fiatalos kinézetet?
2020. okt. 25. 07:18
 1/9 anonim válasza:
Mutass képet magadról. :)
2020. okt. 25. 07:18
 2/9 anonim válasza:
Talán ga 60leszel,és csak 40-nek nézel ki.
2020. okt. 25. 07:23
 3/9 anonim válasza:
26 évesen nekem még gyakran kérték a személyit a boltban,ha sört vettem, szóval tudom, hogy miről beszélsz.Valóban igaz, hogy nem vesznek komolyan a nők olyan fejjel.Most,39 évesen sok harmincötös öregebbnek néz ki nálam 5 évvel.Nem kopaszodok,nem őszülök, sportolok,jól öltözködök, szóval rendben vagyok szerintem és ebben a korban már kifejezetten előny a fiatalosabb külső az átlag sörhasú,kopasz,életunt,teszkósfarmeros átlaggal szemben.
2020. okt. 25. 07:48
 4/9 anonim válasza:
Én meg az ellentetje vagyok a Kérdezőnek. 18 évesen lestek 25-nek, amin azért meglepődtem, mert nem is vagyok magas
2020. okt. 25. 08:42
 5/9 anonim válasza:
Hát nem tudom, szerintem olyan 40 körül már jól fog jönni a külsőd, amikor a sok lestrapált, kiégett, netán elvált nő kapva kap majd egy fiatalos hapsin. Főleg ha még gyereke is van az adott nőnek. Egyébként volt, hogy pl. csajozás terén én is megszívtam a külsőm miatt, addig ugyanis okésnak tűnt az ügy, amíg ki nem derült, hogy valójában jóval idősebb vagyok, mint amilyennek kinézek.
2020. okt. 25. 09:25
 6/9 anonim válasza:
Jól mondja az ötös, de már harmincötéves korodtól,plána ha addigra összeszeded magadat anyagilag is, neked fog állni a zászló. Kiélheted majd magadat az elvált,szeretethiányos, vagy a gyerekvállaláshoz kétségbeesetten spermadonort kereső nők hadán, te leszel majd az újabb csalódásuk az életükben, törlesztve ezzel a húszas éveid sérelmeit.Szar ügy, de tényleg így van.
2020. okt. 25. 10:27
 7/9 anonim válasza:
Ilyenkor az van, hogy túlságosan fiatalnak tűnsz a nők szemében, ami valószínűleg sérti az egójukat, hiszen ők meg akkor öregebbnek látszanának melletted, plusz "nem vagy elég férfias" a számukra. Ha viszont idősebbnek néznél ki a korodnál, akkor az lenne a baj, hogy mennyire leharcolt vagy. De minél inkább vénülnek a nők, és minél inkább ketyeg a biológiai órájuk, annál inkább meg akarják majd mutatni, hogy nekik milyen fiatalos faszira futja. Csak hát addig a fiatalságod odalesz, és miközben mások boldogan élnek, addig neked kb. minden kimarad az életedből.
2020. okt. 25. 11:01
 8/9 anonim válasza:
Én már 30 évesen örültem, hogy fiatalabbnak néznek. Most 40 évesen meg kifejezetten jó.
2020. okt. 25. 11:05
 9/9 anonim válasza:
A kolyokkepu visszataszító, nem ugyanaz, mint a fiatalnak kinezo. Majd ha 35 evesen kopaszodni kezdesz, es rancos bekakepu leszel, akkor majd nezheted magad.
2020. okt. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!