Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gaz az, ha olyan...

Mennyire gaz az, ha olyan lanyra "hajtok" akinek baratja van?(17/f

Figyelt kérdés

Marmint nem en kezdtem el ezt az egeszet.. Meg igazabol osztalytarsa a leanyzo es mar tavaly is beprobalkozott parszor meg egyebek.

Nem is nagyon ertem a helyzetet, bar "elvezem" mivel tetszik a lany.



2023. febr. 19. 20:06
 1/9 anonim válasza:
Hajrá, bár azt hittem a nők/lányok szeretik az értelmes, okos férfiakat.
2023. febr. 19. 20:11
 2/9 anonim válasza:
Akkor téged is meg fog csalni. Hajrá, összeilletek!
2023. febr. 19. 20:17
 3/9 anonim válasza:
Nagyon gáz.
2023. febr. 19. 20:18
 4/9 anonim válasza:
Eléggé az. Növessz gerincet!
2023. febr. 19. 20:19
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat vmi ilyesmire szamitottam.

Tisztazni fogom vele, hogy nekem ez igy nem megy.

2023. febr. 19. 20:22
 6/9 anonim válasza:

Nem tudom miért izélnek. A lányok 30 éves kor alatt kb. csak élvezik az életet. Azaz valakivel elvannak egy ideig, de közben már ismerkednek több fele. Rövidtávú kapcsolatokat keresnek csak nincs képük ezt közölni a párjukkal. Nem baj ha pont te vagy az aki miatt ott hagyja a pasiját. Ha nem miattad más miatt. Én már megszoktam, hogy mindig mikor ott hagy egy lány másnap már más farkán lovagól. Elhitetik, hogy kapcsolatot akarnak mert azt hiszik nekünk így jobb. Mintha egy férfi nem lenne benne az alkalmi kapcsolatban. ;$ Szóval amíg fiatal vagy csak hajts rá akire akarsz. Így működik.


Persze vannaaaaak kivételek ez tény. Csak az olyan maradék 10%. Na ha pont egy ilyen lányra hajtanál akkor felejtsd el. Ezt viszont úgyse fogod tudni magadtól. A legártatlanabb lányok is lehetnek olyanok mint írtam.

2023. febr. 19. 22:54
 7/9 anonim válasza:

"Koszonom szepen a valaszokat vmi ilyesmire szamitottam.


Tisztazni fogom vele, hogy nekem ez igy nem megy."


Szóval ha azt mondtuk volna hogy nagy király vagy akkor menne? :D

2023. febr. 19. 23:12
 8/9 anonim válasza:
Nem gáz, ha addig, amíg nem szakítanak, nem tesztek semmi olyat. Ha ő az igazi, küzdj érte, de megcsalásban ne vegyél részt
2023. febr. 19. 23:24
 9/9 anonim válasza:
ssztem használd ki a helyzetet
2023. febr. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!