Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy pofátlanság oylan lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pofátlanság oylan lányra hajtani akinek van barátja?

Figyelt kérdés
Ebben a cipőben járok régóta... voltam szülinapban és már ott beleestem a csajba... konkrétan nem tudom mi fogott meg benne de mégis nagyon tetszik... a lényeg hogy egész este táncoltunk meg nevettünk... utána mikor ment haza 4 szem közt elköszöntem tőle meg meg öleltem de nem volt se puszi se csók... utána kérdeztem és elvekben ennek a lánynak van pasija... szerintetek nagy pofátlanság így hajtani valakiért? Másnap egész este beszélgettünk és ahogy lejött egy kicsit mintha én is tetszenék neki... tanácsok tippek bármi jöhet... köszi

2016. dec. 19. 17:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt a végéről; 16 F
2016. dec. 19. 17:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd el mastol a baratnojet mert undorito dolog.

Baratkozz vele de ne vedd el mert milyen erzes lenne ha toled vennek el...

Szerezz mast

2016. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Jobb esetben csak a csaj húz be egyet, rosszabb esetben a barátja is, de szerintem abból nem lehet jól kijönni.
2016. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi...
2016. dec. 19. 17:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok.


De tartsd tiszteletben ami köztük van és ne avatkozz bele mert ez a legundorítóbb dolog ami létezik....

2016. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Legyen meg a te akaratod... majd csak lesz valami ;)
2016. dec. 19. 18:11
 7/14 anonim válasza:
100%
én az exemmel 2 évig boldog kapcsolatban éltem és elcsábította egy nyomorék b*zi focista és azóta együtt vannak.. ez volt tavaly nyáron
2016. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És tettél valamit ellene? Vagy hogy élted túl? :(
2016. dec. 19. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Hajtani ne hajts rá,szemétség lenne.Barátkozni persze lehet,de ennél ne legyen több.
2016. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben... köszi.
2016. dec. 20. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!