Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok, miért húztok jobbra...

Srácok, miért húztok jobbra egy lányt, ha aztán beszélgetés nélkül szétváltok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 13:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
FFI vagyok, egy darabig a lelkemre vettem ugyanezt a nőktől, hogy ráírok, aztán válasz nélkül kukáz. A saját magam védelmében kénytelen voltam ellensúlyozó intézkedésképpen lazítani a dolog komolyanvételét. Úgyhogy nem tagadom, hogy belövöm a távot és a kort, aztán "csukott szemmel" mindenkit lelájkolok, amíg el nem fogy a napi adag, majd a match-eket átnézem és azokat tartom meg, akik valóban bejönnek. Tudom, hogy nem a legetikusabb, de már nem akarok megfelelni. Ennek az elvárásnak sem.
2023. febr. 26. 14:09
 2/12 Noren1989 válasza:

Kúrólájk a rövid magyarázat.


A hosszú meg az, h nem enged a tinder több nőt megnézni, míg az épp aktuálisat nem húztam valamerre.

2023. febr. 26. 14:47
 3/12 anonim válasza:
Miért ne? Azt gondolod, csak nektek nőknek jár a szórakozás?
2023. febr. 26. 15:01
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Hát nem tudom... az első válaszoló indokát még meg tudom érteni, biztosan van az a pont, amikor elfogy a türelem. Viszont azt biztosan nem fogom megérteni, hogy ez szórakozásnak miért jó. Legalábbis engem tuti nem tudna szórakoztatni, hogy más érzéseivel játszom, és hiába mondhatjuk, hogy csak egy random idegen, azért szerintem a sokadik ilyen alkalom után igenis lélekromboló tud lenni. Ha nem találok szimpatikusnak valakit, akkor inkább balra húzom.
2023. febr. 26. 15:10
 5/12 anonim válasza:
A nők nagy része kizárólag validációért van tinderen, illetve több tanulmány is ugyanarra az eredményre jutott, maximum a top5%-ot húzzák jobbra. Ezek után mit számít?
2023. febr. 26. 15:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ezt az általánosítást. Vagy legalábbis magamból kiindulva... eleinte még naivan volt rá példa, de az utóbbi időben én már egyáltalán nem szoktam jobbra húzni ezeket a nagy top macsókat, mert csak rossz tapasztalatom volt velük. Persze ettől még biztosan van köztük cuki meg minden, de inkább a visszafogottabb, "szürkébb" srácokat keresem, viszont sajnos nagyon sokan közülük is ezt csinálják. Na mindegy, fura. :D
2023. febr. 26. 15:18
 7/12 anonim válasza:
Az egész tinderkultúra elvan baszva. Semmi másból nem áll, mint a megfelelési kényszerből, frusztrációból, gyomoridegből és tönkrement önbizalomról. Fogalmam sincs miért használják az emberek.
2023. febr. 26. 15:20
 8/12 anonim válasza:
Én férfiként kb. ugyanezt tapasztalom más társkeresőkön. Eleve kevés matchem van, de volt, hogy összejött, aztán amikor írtam a csajnak, már nem reagált. Én sem értem, hogy ez mire jó, ráadásul úgy, hogy nem is topmodelleknél szoktam próbálkozni. Csak picsognak a nők, hogy átlagos, rendes, normális pasit akarnak, de ha próbálkozol, akkor meg sem akarnak ismerni, és kapásból kiszórnak.
2023. febr. 26. 18:15
 9/12 anonim válasza:
Én mindenkit jobbrahúztam anno XD aztán utólag válogattam a matchekből XD
2023. febr. 27. 22:42
 10/12 anonim válasza:

Az a mégrosszabb eset, amikor jobbra húz, még el is beszélgetünk alap dolgokról, ki mivel foglalkozik, hobbi. Gondolnám, hogy találnak az alapok, de többet mégsem ír. Nem értem az ilyeneket.

Tényleg romboló, elgondolkodtató, hogy van-e értelme az egész Tindernek.

2023. febr. 28. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!