Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok, miért húztok jobbra...

Srácok, miért húztok jobbra egy lányt, ha aztán beszélgetés nélkül szétváltok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 13:40
1 2
 11/12 anonim válasza:

naponta törlik magukat emberek aztán vagy újraregelnek hogy a sor elejére kerüljenek vagy elegük van és hagyják az egészet, és akkor ugyan úgy eltűnik a listádból mintha törölt volna. De amúgy ha pl ráírok valakire, és fél vagy 1 napig képtelen válaszolni akkor b@ssza szájba magát minek van itt, meg minek nyomott rám?! Vagy ha nem képes időben visszaírni akkor is törlöm, mert ha ennyire szarik az egészre akkor én is rá.


De az is lehet, hogy véletlen nyomott rád, és nem lehet akkor már visszavonni ha ingyenesen vagy, és akkor ha te is rányomsz akkor nyúl a homlokához hogy jeez én ezt lájkoltam ?!?!? és akkor instant törlés

2023. febr. 28. 18:51
 12/12 anonim válasza:
Sosem tettem ilyet. Viszont nők sokszor! Bár arra még nem jöttem rá, melyik rosszabb, mikor szétvál, vagy mikor egyáltalán nem is válaszol.
2023. márc. 5. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!