Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi értelme hazudozni?

Mi értelme hazudozni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy kamuzzak magamról internetes társkeresésnél. Ennek mi értelme van? Egyrészt úgyis kiderül, másrészt nem szeretek másnak tűnni, a harmadik meg nem hivatkozhatok arra hogy megismeri a jó tulajdonságaimat, mert a hazudozás nem jó tulajdonság. Ez én vagyok, viszont rengetegen hazudoznak internetes társkeresésnél csak azért, hogy p*nához jussanak, az ilyenek nem gondolnak bele a fentebb leírtakba?
2023. febr. 28. 13:32
 1/5 anonim válasza:

Nem gondolnak bele, és ráadásul még néha eredményes is lehet a "taktikájuk". Mert így legalább közelebb kerülhetnek ahhoz, aki ha igazat mondtak volna, elutasította volna őket. Egy jó dumával meg azért van, aki el fogja nézni nekik.

No, persze nem a normális nők, és nem is hinném, hogy ilyen nyitánnyal az egy minőségi kapcsolat lesz. De nem is mindenkinek a célja egy valódi, érzelmeken alapuló, komoly kapcsolat.

2023. febr. 28. 13:37
 2/5 anonim válasza:
Meglepően eredményesebb leszel ha hazudsz. Nyilvan ez nem egy jó kapcsolatot eredményez, de van akinek elég az is.
2023. febr. 28. 13:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Én inkább olyannal ismerkednék aki értékeli az őszinteséget. Lehet hogy jelentősen csökkennek az esélyeim, de nem akarok hazugságokra építeni egy kapcsolatot.
2023. febr. 28. 14:23
 4/5 anonim válasza:
Az őszinteség és a hazugság között is van azért pár szint. Ha valaki mindig teljesen őszinte akkor az hülye.
2023. febr. 28. 15:03
 5/5 anonim válasza:
Az emberek rendszerint szívesebben hallják azt, amit hallani akarnak, mint azt, ami a valóság. Senki sem 100%-ig őszinte, gyakorlatilag mindenki takargat valami olyat, amit szégyell, amitől tart stb. Bár sokan szájkaratéznak, hogy "legyél őszinte", de ez általában csak úgy működik, hogy tőled elvárják, de ők nem azok. Szerintem nem kell teljesen őszintének lenned, nem kell mindig mindent nyíltan elmondanod.
2023. febr. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!