Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Virtuális kapcsolatnak, azaz,...

Virtuális kapcsolatnak, azaz, virtuális társnak van értelme?

Figyelt kérdés
F59
2022. máj. 12. 09:26
A kérdező szavazást indított:
Működhet egy virtuális kapcsolat, NŐ:
Működhet egy virtuális kapcsolat, FÉRFI:
Nem működhet egy virtuális kapcsolat, NŐ:
Nem működhet egy virtuális kapcsolat, FÉRFI:
EGYÉB, a válaszomban megírom:
23 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Mégis mire jó az, hogy nincs személyes kontaktus közöttetek? Én jól elbeszélgetek a pasikkal, de előbb-utóbb mindig ráunok, mert ki a fene akar így barátkozni vagy épp heteket, hónapokat várni, hogy ismerkedjetek? Egy-két rövid téma érdekes, de hosszú távon értelmetlen.
2022. máj. 12. 09:48
 2/8 A kérdező kommentje:

#1.


Az ismertebb helyzetek az életből:


Így működik a gyónás, és a pszichoterápia is :)

2022. máj. 12. 09:52
 3/8 anonim válasza:
Igen és mint mondtam, rövid távon jó is. De az nem kapcsolat! Főleg nem egy terápia, ami teljesen más szituáció...
2022. máj. 12. 09:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Bármiféle emberi kapcsolatban az a jó, hogy hiába ellenzi azt az egész világ, ha találsz egy neked való partnert, akkor mindent megkaptál :)
2022. máj. 12. 09:59
 5/8 anonim válasza:

Semmi.

Vagy talán jól laksz, ha olvasgatod a szakácskönyvet ? Ugye nem..


Próbáltam élő barátkozásra,kirándulásra keresni embereket. Mindenki csak a gép mögött írogat.

Hát erre pedig nem vágyom, így leálltam.

2022. máj. 12. 10:08
 6/8 anonim válasza:
Ha így gondolod, akkor minek ez a kérdés? Keress, amit akarsz, de minek ehhez visszajelzés másoktól?
2022. máj. 12. 10:14
 7/8 anonim válasza:

#4 Kérdező

Vagy épp rájössz, hogy mi mindent szeretnél még megkapni. És onnantól nincs értelme, vagy nehéz csak a virtuális térben maradni.

2022. máj. 12. 20:56
 8/8 A kérdező kommentje:

A válaszok jók az ÖNISMERETRE IS:


Mert mindenkiben olyan kérdések és kételyek merülnek fel, amik ŐBENNE ÉLNEK, ez vonatkozik rám is :)


Köszönöm a válaszokat, kiszálltam a kérdésemből.

2022. máj. 13. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!