Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes ezzel a sráccal...

Érdemes ezzel a sráccal talalkoznom?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem meg,egész jól elbeszélgettunk,bár én erdeklodobb voltam mint O,O konkrétan semmit sem kérdezett.Kert rólam képet,többet,mert csak egy volt kint és az neki nem elég.

Mondtam neki járok edzeni erre az volt a válasz hogy milyen seggem lehet

Nincs saját véleménye nagyon a dolgokról.

Szóba került hogy találkozunk,erre megkérdezte hogy ki-menjen hova?2orara lakik.

Én azt mondom,hogy a srácnak illik.26 éves én 22.

Vissza írni elég ritkán ír,mondtam neki ha kíváncsi rám jöjjön ő.

Nem igazán lehet vele igazán beszélgetni.Meselt egy olyan szituut is,hogy találkozott ugyanígy egy csajjal de azzal csak lefeküdt.Mert hogy csak férfi,aztán kihasználja ha egy csaj felajánlja a testet(hozzáteszem hogy azt állította hogy a csaj amúgy csúnya volt,de így is megd*gta)plusz hozzá tette hogy a lánynak segített gyakorolni ,mert nem tud szexelni.

Lány nem tud szexelni,meg hogy ügyetlen volt 🤣nem tudom ti hogy vagytok vele,de ez nem csak a lánytól függ.

Elég gazul hangzik,de lehet csak menozni próbálni,így viszont még gazabb,kicsit többre tartottam 26 éves létére.Mit gondoltok?


2023. márc. 4. 17:36
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
#9: Hogy mi van? Hát pont ez. És a kérdező még viszonylag értelmesnek, normálisnak is tűnik... De persze a nők sértődnek meg, ha nyíltan megmondjuk, hogy a többségüknek csak a p*nája viszket, és semmibe veszik a normális, érdeklődő, tisztelettudó fickókat.
2023. márc. 4. 20:09
 12/26 anonim válasza:

ha kíváncsi rám jöjjön ő


Én itt tiltanálak le. Miért, te nem vagy kíváncsi rá? Azt hiszed, azért, mert p|na van a lábaid között, akkor egyből magasabbrendű is leszel? Értelmes emberek KÖZÖSEN hozzák össze a találkozót, és nem úgy, hogy ha kíváncsi vagy, gyere te. Kicsit magas a packó, amin ücsörögsz. Itt nem arról van szó, hogy én, mint férfi, ne mennék, de ha így tálalnád nekem, kiosztanálak, mint a szart és tiltanálak, mert az egód nem férne be a szobaajtómon se.


F/30


(Egyébként tipikus Tinder-huszár, akinek a dugás sem ér annyit, hogy utazzon.)

2023. márc. 4. 20:46
 13/26 anonim válasza:
12 te hülye vagy 😂
2023. márc. 4. 21:02
 14/26 anonim válasza:
Indoklást is kérek. Attól nem leszek hülye, mert te azt írod, érvek nélkül pedig a kommented csak beböfögés kategória.
2023. márc. 4. 21:10
 15/26 anonim válasza:
Komolyan felmerült benned hogy találkozz vele? Ez a pasi egy akkora hatalmas nagy lúzer, hogy fogom fejem. Csak dugni akar.
2023. márc. 4. 21:33
 16/26 anonim válasza:
Mond, hogy nem komoly a kérdés...elég butus vagy, ha egyáltalán felmerült benned, hogy egy ilyennel találkozz
2023. márc. 4. 21:54
 17/26 anonim válasza:
Hogy lehetek én szingli?:P
2023. márc. 4. 21:54
 18/26 anonim válasza:
#17: Szerintem több normális pasi szingli, mint nem normális. A normális pasik után sosem sírnak a nők, mert eleve gyakran kapásból lepattintják őket, bezzeg a hülyék, bunkók, kihasználósok annyira izgalmasak számukra, hogy azon gondolkodnak, milyen jó lenne velük találkozni. A végén meg szét is teszik nekik a lábukat, aztán jön a siránkozás, hogy "minden pasi disznó". Néha azt érzem, hogy jobb egyedül, mint felesleges köröket lefutni a nők kedvéért.
2023. márc. 4. 22:59
 19/26 anonim válasza:
18,jobb lenne nők nélkül,ha nem vennénk figyelembe a szaporodást.
2023. márc. 5. 00:06
 20/26 A kérdező kommentje:
Lányok,srácok nem arról van szó,amit írtatok,hogy nincs tartásom,vagy hogy nagyra vagyok,mert:"p#na van a labamközött",ahogy írtátok,és nem,nem vagyok ri@banc,csak mert ismerkedek(mert kamtam ilyen jellegű üzenetet is. Én csak egy magányos nő vagyok,aki tele van reménnyel, hogy találhat még igazi férfit,akivel játszmázás nékül lehet kapcsolatot kialakítani.Nem vagyok naív,nem igazán szoktam találkozni szinte senkivel,viszont ha nem adok esélyt neki, el is felejthetem hogy bárkit is találok.Másabb interneten cseverészni,és bár abban igazatok van,hogy hagyni kell,nem hozzám illő :D,csak próbálom mindig a jót keresni a másikban. Nem vagyok sem értelmetlen, sem pedig ilyen jött-ment kis csaj, aki szétnyitja bárkinek a lábait. Tisztában vagyok az erősségeimmel és gyengeségeimmel,én csak társra vágyok,szóval megköszönném,ha nem feltételeznétek rólam olyat,ami nem igaz.Én csak próbálok túl látni másokon, meg látni a jót mindenkiben, hisz nincs tökéletes férfi sem, ahogy nő sem. És igenis egy igazi férfi tegye meg az első lépést. Ő hívjon el randira, és jöjjön le előbb. Ez később mehet felváltva,de én ebben hiszek,de az sem baj ha valakinek más a véleménye, elfogadom,de nem kell már is mindennek elhordani így láthatatlanba.
2023. márc. 5. 00:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!