Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes ezzel a sráccal...

Érdemes ezzel a sráccal talalkoznom?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem meg,egész jól elbeszélgettunk,bár én erdeklodobb voltam mint O,O konkrétan semmit sem kérdezett.Kert rólam képet,többet,mert csak egy volt kint és az neki nem elég.

Mondtam neki járok edzeni erre az volt a válasz hogy milyen seggem lehet

Nincs saját véleménye nagyon a dolgokról.

Szóba került hogy találkozunk,erre megkérdezte hogy ki-menjen hova?2orara lakik.

Én azt mondom,hogy a srácnak illik.26 éves én 22.

Vissza írni elég ritkán ír,mondtam neki ha kíváncsi rám jöjjön ő.

Nem igazán lehet vele igazán beszélgetni.Meselt egy olyan szituut is,hogy találkozott ugyanígy egy csajjal de azzal csak lefeküdt.Mert hogy csak férfi,aztán kihasználja ha egy csaj felajánlja a testet(hozzáteszem hogy azt állította hogy a csaj amúgy csúnya volt,de így is megd*gta)plusz hozzá tette hogy a lánynak segített gyakorolni ,mert nem tud szexelni.

Lány nem tud szexelni,meg hogy ügyetlen volt 🤣nem tudom ti hogy vagytok vele,de ez nem csak a lánytól függ.

Elég gazul hangzik,de lehet csak menozni próbálni,így viszont még gazabb,kicsit többre tartottam 26 éves létére.Mit gondoltok?


2023. márc. 4. 17:36
1 2 3
 1/26 NTBS válasza:
Szerintem ne találkozz vele. Csak szexet akar. Azért írt róla.
2023. márc. 4. 17:39
 2/26 anonim válasza:
Gyanús szerintem is, hogy csak szexet akaró lúzer.
2023. márc. 4. 17:44
 3/26 anonim válasza:
Ez csak ingyenszexet akar.A következő csajnak,meg majd téged szid,hogy béna vagy.
2023. márc. 4. 17:53
 4/26 anonim válasza:
Ne találkozz vele, biztos, hogy nem alkalmas egy párkapcsolat kialakítására.
2023. márc. 4. 17:59
 5/26 anonim válasza:
Azt gondokjuk,hogy kuka.Keress értelmes férfit,ezt a kis hülyét meg felejtsd el!
2023. márc. 4. 18:04
 6/26 anonim válasza:
Ne már. Nem igaz, hog magadtól nem tudod, hog mit csinálj. Egy percet se szánj rá többet.
2023. márc. 4. 18:17
 7/26 anonim válasza:
Ne haragudj, de ha ezek után még felmerül benned, hogy találkozz vele, akkor te sem lehetsz különösebben észkombájn.
2023. márc. 4. 18:23
 8/26 anonim válasza:
Miért merül fel egyáltalán, hogy találkozz vele? Legyen már egy kis tartásod.
2023. márc. 4. 18:45
 9/26 anonim válasza:

NE!

ne legyél már naiv..

baszki mivan a mai nőkkel...

2023. márc. 4. 20:02
 10/26 anonim válasza:
9,na,vajon mi?Kis picsa a nagy részük.30 év körül kezd megérni az agyuk.Sajnos.
2023. márc. 4. 20:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!