Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes ezzel a sráccal...

Érdemes ezzel a sráccal talalkoznom?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem meg,egész jól elbeszélgettunk,bár én erdeklodobb voltam mint O,O konkrétan semmit sem kérdezett.Kert rólam képet,többet,mert csak egy volt kint és az neki nem elég.

Mondtam neki járok edzeni erre az volt a válasz hogy milyen seggem lehet

Nincs saját véleménye nagyon a dolgokról.

Szóba került hogy találkozunk,erre megkérdezte hogy ki-menjen hova?2orara lakik.

Én azt mondom,hogy a srácnak illik.26 éves én 22.

Vissza írni elég ritkán ír,mondtam neki ha kíváncsi rám jöjjön ő.

Nem igazán lehet vele igazán beszélgetni.Meselt egy olyan szituut is,hogy találkozott ugyanígy egy csajjal de azzal csak lefeküdt.Mert hogy csak férfi,aztán kihasználja ha egy csaj felajánlja a testet(hozzáteszem hogy azt állította hogy a csaj amúgy csúnya volt,de így is megd*gta)plusz hozzá tette hogy a lánynak segített gyakorolni ,mert nem tud szexelni.

Lány nem tud szexelni,meg hogy ügyetlen volt 🤣nem tudom ti hogy vagytok vele,de ez nem csak a lánytól függ.

Elég gazul hangzik,de lehet csak menozni próbálni,így viszont még gazabb,kicsit többre tartottam 26 éves létére.Mit gondoltok?


2023. márc. 4. 17:36
1 2 3
 21/26 Gymnospermatophyta válasza:

Az oké, hogy senki nem tökéletes, de azért törekedj arra, hogy normális legyen az illető. Amennyire lehet. Olyan, akivel tényleg szívesen lennél együtt.

" viszont ha nem adok esélyt neki, el is felejthetem hogy bárkit is találok "

Na, hová lett a reményteli kérdező?:) Miért, csak ő létezik? Dehogynem találnál mást.



Ennek a kérdésnek pedig fel sem kellett volna merülnie. Gyökér. Ne találkozz vele. Bőven vannak jobb emberek nála.

2023. márc. 5. 02:30
 22/26 anonim válasza:

Szerintem menekülj. :) Ezt nem rosszindulatból írom. Te a klasszikus udvarlást és kapcsolatot preferálod, de szerintem ezt ettől a sráctól nem fogod megkapni. Milyen az már, hogy minden alkalmat kihasznál? Szerinted téged mennyire becsülne? Nekem a leírás alapján tipikusan olyannak tűnik, aki egy szót sem tud helyesen leírni.

Kitartást és sok szerencsét a párkeresésben. Találd meg a srácot, aki becsül, tisztel és szeret téged.


18 f

2023. márc. 5. 10:28
 23/26 anonim válasza:
Remélem, hogy legalább megfordult a fejedben annak a lehetősége, hogy ezt nagyon gyorsan hagyni kellene.
2023. márc. 5. 18:24
 24/26 anonim válasza:
A kérdező bebizonyította azt, amit korábban írtam: a nők sosem sírnak a normális pasik után, a "jófiúk" unalmasak, tehát azonnal mehetnek a levesbe, aki meg csak dugni akar, azon meg lamentálnak a csajok, hogy "hádde azért benne is van valami jó", meg "azért mégiscsak adni kellene neki egy esélyt". Aztán szétteszik neki a lábukat, a végén jól kihasználja őket a csávó, és persze jön a női siránkozás, hogy "minden pasi disznó". Tényleg nem értem a kérdezőt sem, még mindig azon agyal, hogy milyen jó lenne ezzel a csávóval találkozni, holott már leírtuk neki egy páran, hogy mi a helyzet. Sokszor azt érzem, hogy tök értelmetlen dolog tisztességesen, normálisan hozzáállni a nőkhöz, úgysem értékeli senki, csak a bunkó, kihasználós senkiházi faszokért van odáig mindenki.
2023. márc. 5. 18:36
 25/26 anonim válasza:
#24 Based, sad but true. Már kajak sajnálom az itt elcseszett időmet.
2023. márc. 5. 19:27
 26/26 anonim válasza:
Nem
2023. márc. 6. 16:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!