Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érettebb férfiak, ismerkedtete...

Érettebb férfiak, ismerkedtetek már innen lányokkal? Hogy alakukt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Tudom, hogy alapvetően nem nekem céloztad a kérdést, de én is írnék ide. Itt szerintem normális, érett férfi nem keres társat. Beszéltem többel is, de mindegyikből áradt a kétségbeesés, hogy csak legyen valakijük az ellenkező nemből. Arról már nem is beszélve, hogy feltesznek 5 millió kérdést és olyan, mintha egy állásinterjún ülnél, abszolút nem természetes. Persze, ez csak az én tapasztalatom, lehet rosszkor voltam rossz helyen...többször. :D

23/L

2023. márc. 15. 20:00
 12/21 anonim válasza:
11# Nem oldalfüggő, az hogy vannak e nívósabb emberek vagy sem. Tény, hogy nagyon sokan kétségbe vannak esve, de főleg az ismerkedés kategóriában rengeteg a troll is.
2023. márc. 15. 20:10
 13/21 anonim válasza:

Tegyük fel ismerkedtem és jól alakult. Akkor neked is jól fog?

Vagy nem sikerült, akkor neked sem fog sikerülni?

Kb ennyi értelme van a kérdésednek.

2023. márc. 15. 20:14
 14/21 anonim válasza:
Igen, volt ilyen, egy 16 évvel fiatalabb lánnyal beszélgettem, találkoztunk is, sokat beszéltünk aztán telefonon is, stb. De volt 20 évvel fiatalabb lánnyal is. Az előbbi kapcsolat főleg a távolság miatt szakadt meg és pár dolgot máshogy gondoltunk, de még néha-néha beszélgetünk, hogy mi van a másikkal. Az utóbbi barátság lett, általában hetente egyszer beszélgetünk sokat telefonon, pár évente össze is futunk.
2023. márc. 15. 20:27
 15/21 anonim válasza:
Volt már ilyen, de csak véletlenül, nem ilyen szándékkal írtam neki. Nagyon jó volt vele többször is, azóta is bánom hogy vége lett.
2023. márc. 15. 21:25
 16/21 Gymnospermatophyta válasza:

11:

Szerintem sem oldalfüggő, az arányok viszont oldalanként eltérhetnek. Egyáltalán nem elképzelhetetlen (sőt, valószínűleg így van), hogy ezen az oldalon az általad is említettekből van több. Bizonyára ezért futottál bele Te is ilyenekbe. Meg más is, sokszor.


Általánosítani viszont sosem lehet. Te is ismerkedtél már itt ezek szerint normális lányként, ugyan ennyi erővel létezhet valaki a másik nemből is. :) Én sem tartom interjúztatónak magam, nem támadlak le, mert odaírtad, hogy 23L és akárkivel sem jönnék össze (máskülönben már nem lennék egyedül). Biztosan nem vagyok ezzel egyedül itt, az oldalon sem.

2023. márc. 15. 22:13
 17/21 anonim válasza:

"Nem azt kérdeztem, hogy velem akar-e ismerkedni valaki."

Akkor talán nem az ismerkedő kategóriában kellett volna feltenned a kérdést. Ez ugyanis arra való, hogy itt ismerkedjenek az emberek. Az ismerkedéssel, társkereséssel kapcsolatos problémákat, kérdéseket a "felnőtt párkapcsolatok", vagy "tini párkapcsolatok" kategóriában kell feltenni.

2023. márc. 16. 07:00
 18/21 anonim válasza:

Férfiak lányokkal? WTF?

A LÁNY akkor FIÚ

Ha FÉRFI akkor NŐ

2023. márc. 16. 09:28
 19/21 anonim válasza:
Köszönjük szépen a szörszálhasogatást 8as.
2023. márc. 16. 09:29
 20/21 anonim válasza:

Nekem volt innen 7 éves kapcsolatom is. 😄 Meg sok randi.

Meg is kérdezte pár lány hogy én mit keresek itt gyk-n 😅

2023. márc. 16. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!