Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 12 év korkülönbség tényleg...

12 év korkülönbség tényleg olyan sok?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik kollégám. Én 32 N vagyok, ő 44 F. Először úgy tűnt, hogy szimpatikus vagyok neki. Elhívtam valahova (munkán kívül), akkor nagyon örült és mondta, hogy szívesen eljön. Majd másnap megjelent melóban és elég búval bélelt képet vágott. Majd elkezdte ecsetelni nekem virágnyelven, hogy ő már öreg. Meg hogy szokott gondolkodni, nem úgy, mint mi "fiatalok". Most mit csináljak?

2023. márc. 18. 18:26
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sztem ez a ti korotokbam már lof@$z 😂

Nyugudtan mond meg neki, te majd fiatalon tartod őt is, hétvégi túra, koncertek, ect :D


Ha kedveled ne hagyd veszni, tapasztalatból hallottam a férfiak geccchii hülyék tudnak lenni :D

2023. márc. 20. 03:56
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Azóta felhagyott ezzel a dumával, meg egy kicsit közeledett is hozzám, de konkrétan nem lépett. Még várok egy kicsit, hátha összeszedi a bátorságát.
2023. márc. 25. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!