Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiakhoz szólna a kérdésem....

Férfiakhoz szólna a kérdésem. Veletek már volt hasonló?

Figyelt kérdés

Edzőterembe meg voltatok győződve arról, hogy egy bizonyos csaj (aki fontos, hogy észrevette, hogy nézitek) direkt úgy hajol le a súlyért közvetlen előttetek, hogy a vékony anyagú, feszülő cicanadrágon túl lássátok, amit látni kell. :)


A kérdés a következő. Tettetek valamit az ügy érdekében? Ha igen, mit? Mi lett a kimenetel?


Nők is válaszolhatnak, hogy csináltak-e hasonlót egy számukra nagyon vonzó férfi közelében.



2023. márc. 20. 16:31
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Alpári.
2023. márc. 20. 16:32
 2/26 anonim válasza:
Én sajnos egyszer egy ilyen esetnél olyat láttam, amit nem akartam. :O
2023. márc. 20. 16:42
 3/26 anonim válasza:
Nem ez megy mindenütt? Insatgram, TikTok, Facebook, YouTube, de ugyanígy lehet a közterületeket is említeni, sok csaj képtelen arra hogy normálisan felöltözzön. Férfiak is amikor kigyúrva felvesznek egy trikót, miközben legalább pólóban is lehetnének, ugyan ez. Persze biztos jó egosimogatás azt számolni hányan fordulnak utánad.
2023. márc. 20. 16:43
 4/26 anonim válasza:
Én férfi vagyok, de ha ilyen lenne, én nem nyomulnék, hanem elkerülném. Engem a személyiség érdekel elsősorban, nem dugásra megyek, gondolom a lány igen, ha a testét mutogatja először.
2023. márc. 20. 16:45
 5/26 anonim válasza:

Nálam ott véget ért a sztori, hogy "edzőterembe voltam"

Ha ilyen lenne és látnám mizu, megkérdezném van e kedve ismerkedni (amennyiben szimpi)

2023. márc. 20. 16:53
 6/26 anonim válasza:
Én elkerülném az ilyet, pont az ilyen csajból lehet kinézni, hogy még ha látszólag sikerül is hosszútávú kapcsolatot összehozni vele, sosem tudhatod mikor követ el hasonló dolgot más férfi előtt és hagy téged ott faképnél.
2023. márc. 20. 16:58
 7/26 A kérdező kommentje:

Szerintem tulmisztifikáljátok. Miért gondoljátok, hogy egy ilyen lány nem akar komoly kapcsolatot. Lehet, hogy azért öltözik így, hogy szólítsa már le valaki. Ne legyetek ennyire negatívak, nem mindig egyből a rosszra kell gondolni.


Én is kirívóan öltözködöm kondiban férfiként, így szeretek.


Akinek nem inge...

2023. márc. 20. 17:28
 8/26 A kérdező kommentje:
Egyébként aki annyit tud ideböfögni, hogy "alpári" inkább ne is írjon.
2023. márc. 20. 17:32
 9/26 anonim válasza:
Mi az amit látni kell? Lehet rosszul tudom, de az edzőterembe nem KELL látni semmit, bár az is biztos, hogy nem az agyadat edzed első sorban, sem ott, sem máshol :D
2023. márc. 20. 17:37
 10/26 anonim válasza:

"Miért gondoljátok, hogy egy ilyen lány nem akar komoly kapcsolatot."

Más az értékrendünk, és a "komolyról" alkotott fogalmunk. És nem rosszból mondom ezt. Ti ilyenek vagytok, én inkább azt szeretném hogy a személyiségével, beszédével, kisugárzásával fogjon meg, nem azzal, hogy már egy aktus előtt pózt bemutat nekem.


Én inkább régimódi vagyok, pedig fiatalabb vagyok. Azt szeretem, ha nem látható minden belőle, ha van értéke, nem kaphatja meg bárki, bárhol, és nem egy ilyen kínálattal vonzza magára a figyelmet, hogy leszólítsák.

2023. márc. 20. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!