Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 38 évs vagyok és alkoholista....

38 évs vagyok és alkoholista. Más hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Szóval leszokni úgy néz ki nem tudok. Már sokat próbáltam és nem sikerült. Feladtam a harcot.

Mégis van bennem egyféle hiány érzet párkapcsolatok terén. Esetleg nincs nőben hozzám hasonló?

(Fejér megye)



2022. dec. 6. 17:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán agreszív és a sört - bort szeretem :)
2022. dec. 6. 17:10
 2/25 anonim válasza:
Alkesz nőt keresel? Menj a kocsmába xD
2022. dec. 6. 17:18
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy nem vagyok egy kocsmába járós. Inkább itthon iszom egyedül Ráadásul én nem is a kannást iszom hanem inkább ütős házi bort. Az igazi meg drága bor a kocsmába. Felénk nem is ismerek ilyen nőket
2022. dec. 6. 17:33
 4/25 anonim válasza:
Menj el egy anoním alkoholisták klubba-
2022. dec. 6. 17:33
 5/25 anonim válasza:

4-es válaszoló: támogatom az ötletet!


Én sem bírom, ha egy férfi azzal "takarózik", hogy csak az ital segít elviselni a magányt.


Nekem meg párkapcsolat NEM KELLENE!!! (Tegnap döntöttem el, hogy véget vetek mindenféle közeledési kísérletnek mindenki részéről.)


Nem kérek privátot! (Belefáradtam abba, hogy megpróbálnak tárgyként, illetve eszközként használni egyesek.)

2022. dec. 6. 17:46
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát én nem takarózom de ha így folytatom ebbe fogok belehalni egy 10-15 éven belül. Csak nem akarok zsákba macskát árulni.

Ja és voltam már AA-ba Nekem nem segített... Máshol azt mondták menjek bentlakásos rehabra (amit nem fogok). Inkább elfogadtam a sorsom.

2022. dec. 6. 17:56
 7/25 anonim válasza:
Alkoholista vagyok és ronda.
2022. dec. 6. 18:40
 8/25 anonim válasza:
kezdj el egy hobbit, tesizd ki magad, lépj be a seregbe, vagy egy hátizsákkal stoppold körbe Európát. Csak a cselekvés segít, a passzivitás nyomorba dönt.
2022. dec. 6. 18:42
 9/25 anonim válasza:

38 éves férfi vagyok,gazdag,nem iszok alkoholt nem dohányzok nem drogozok.

4-6 év múlva nyugdíjba megyek és utazgathatok már egész évben.

2022. dec. 6. 19:02
 10/25 anonim válasza:

Társfüggő vagy inkább Kérdező!


A 8-as válaszoló kiváló ötleteket írt. Ha nem próbálod ki valamelyiket legalább, nem tudod meg, hogy milyen az IGAZI JÓLÉT!!!


5-ös válaszoló voltam.

2022. dec. 6. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!