Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nek tek is voltak hasonló...

Nek tek is voltak hasonló vicces,de valamilyen szinten elszomorító társkeresési problémáitok?

Figyelt kérdés
Vissza gondolván már jókat nevetek rajta,de akkoriban nem volt vicces... Egyes problémák miatt elváltunk volt férjemmel...,gyerek rám maradt, később társkeresőn megismerkedtem egy látszólag rendes férfivel,az első találkozás alkalmával bementünk egy étterembe,azt mondta tényleg bármit kérhetek van pénze,mikor leültünk beszélgetni,csak magáról,a pénzéről,és a karrierjéről mesélt,mindent elmondott,hogy mehetünk medencézni hozzá,nagy háza van,szauna,stb.Egyetlen mondtatban nem kérdezett rólam,de még annyit sem hogy hány éves a kislányom,vagy hogy hívják,de már mehet medencézni hozzá...végig magáról beszélt,aztán úgy voltam vele hogy "bocs de így nem"

2021. jún. 13. 09:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A Nektek szót egybe szerettem volna írni,de nem engedte a többeszám miatt
2021. jún. 13. 09:49
 2/15 anonim válasza:
Magával hozta a barátnőit a randira, mint valami testőröket.
2021. jún. 13. 10:19
 3/15 anonim válasza:

Magával hozta a barátnőit a randira, mint valami testőröket.


Ez hülye.

2021. jún. 13. 10:39
 4/15 anonim válasza:
#2 ilyet minek csinálnak? Sose értettem, nekem is volt h hárman jöttek
2021. jún. 13. 11:17
 5/15 anonim válasza:

Egyszerű, "beszorított" engem két plázaprogram közé.

Előbb elmentek cipőket nézegetni, aztán jöttem én, majd mentek tovább felsőt venni. De egyáltalán nem bánom, hogy nem lett belőlem főprogram.

2021. jún. 13. 11:34
 6/15 Senior Séf válasza:
Az első randin valami hülye MLM-be akart beszervezni, aztán meg fél évig nyavalygott, hogy mennyire sajnálja, hogy így elbaszta a renomét.
2021. jún. 13. 11:43
 7/15 anonim válasza:

Erről eszembe jutott egy másik.

Egy volt osztálytársam jelentkezett, hogy beülhetnénk valahova, rég beszéltünk, jó lenne kicsit eldumálgatni a régi dolgokról. Mindig tetszett nekem a csaj, de sosem lett belőle semmi, mert volt párom.

Nosza megörültem, hogy akkor most talán lesz ebből valami, úgyhogy beültünk valahová. Minden klasszul ment, negyed órán át beszélgettünk, aztán előkerült a portfólió. Igen, befektetőket keresett valami céges szarsághoz, ő volt a toborzóember.

Amikor megkérdeztem, hogy csak emiatt hívott el, akkor legalább beismerte, de azért megmondtam neki a véleményem, fizettem a kávémat és hazamentem.

Máig nem tudom, ezt hogy gondolta. Elhív egy ürüggyel, aztán miután kiderül az igazság, akkor gyorsan megkötjük az üzletet és minden rendben?

De jó is kisült a dologból, felhívtam egy régi dugópajtim és átmentem hozzá, így legalább nem lett totális kudarc a nap.

2021. jún. 13. 12:09
 8/15 anonim válasza:
2# Nekem volt egy olyan randim, hogy a csaj magával hozta a bátyját, mint testőrt XD
2021. jún. 13. 14:56
 9/15 anonim válasza:
Mozinál volt a második randink, moziztunk,beszélgettünk utána, majd felajánlottam hogy hazaviszem. Mentünk a kocsihoz, az anyósüléshez mentem kapásból, hogy ajtót nyissak neki. Erre nézem hogy hova tűnt... És akkor láttam hogy a mellettem parkoló autó anyósülésénél áll. Azt hitte az a kocsim, mert én annak a kocsinak a vezetőülésénél álltam. :D Nevettünk rajta mindketten :)
2021. jún. 13. 15:41
 10/15 anonim válasza:
Persze. Előre elterveztem, hogy mi mindenről szeretnék majd vele beszélni, aztán végül nem jutottam szóhoz.
2021. jún. 13. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!