Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jó ötlet egy társkereső...

Jó ötlet egy társkereső profilba beírni, ha az illető nem szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés
Szinte kizáró ok, mert elképzelhetetlen, hogy az illető egy lakásban legyen meg hosszabb ideig egy kutyával (szőr mindenfelé, meg nem lehet nyugodtan kettesben lenni), ugyanakkor félő, hogy még a nem kutyásokban is tévesen ellenszenvet vált ki ez az elvárás.
2023. ápr. 7. 20:05
 1/9 anonim válasza:
Ezzel rögtön ki is zárod az emberek kb. felét.
2023. ápr. 7. 20:06
 2/9 anonim válasza:
Ha nem szereted a kutyákat, akkor igen
2023. ápr. 7. 20:08
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: ebben így nem feltétlenül látok gondot. Nem felelhet meg mindenki az embernek.
2023. ápr. 7. 20:09
 4/9 anonim válasza:
Szerintem beleírhatod, pont ez a lényege, hogy olyat keress aki hozzád passzol:)
2023. ápr. 7. 20:35
 5/9 Noren1989 válasza:
Hatàrozottan.
2023. ápr. 7. 20:37
 6/9 anonim válasza:

Nyugodtan beleírhatod. Én sem szeretem a kutyákat. Mármint érted, nem utálom, ha valakinél van egy kutya, megsimizem, utaltam is már menhelynek pénzt, aranyosnak is találom őket. De mindegyiknek szaga van-a kutyások szerint nincs, pedig de-nem szeretem, hogy összenyalnak, az ugatást se, nem szeretnék egy ágyban aludni velük, ilyesmi. Ugyanakkor ha azt mondom, hogy nem szeretem a kutyákat, a legtöbb kutyás úgy értelmezi, hogy utálom őket, pedig ez nem igaz. Szóval írd bele nyugodtan, szerintem ez egy jó szűrő.

Én amúgy a cicákat imádom, van is macskám és nem ismerkedek olyannal, aki nem akar macskát a lakásba, mert nekem mindig lesz. Tudom, hogy ott a macskaszőr, korán felnyávog a cica, néha van cicahányás, takarítani kell utána, stb. tehát megértem, ha valaki nem cicás, de én az vagyok.

2023. ápr. 7. 22:32
 7/9 anonim válasza:
Szerintem írd bele! Volt már, hogy valakivel egészen jól haladt az ismerkedés, már napok óta beszéltünk. Én már az elején megkérdeztem tőle, hogy szereti e az állatokat, mert ez nálam fontos szempont, és mondta, hogy igen. Majd pár nap múlva, mikor meséltem neki a cicáimról, akkor kiderült, hogy a macskákat egyébként utálja, meg azt is, ha a lakásban bármilyen szőrös állat van.
2023. ápr. 7. 23:24
 8/9 anonim válasza:
Pl én aki asztmás hiába szeretem az állatokat ha a csaj a lakásában él velük, lehetne akár 10/10-es csaj akkor is off.
2023. ápr. 8. 16:55
 9/9 anonim válasza:
Azt tapasztaltam társkereső appon, hogy nem feltétlen kellene ezt kiírni. Inkább a beszélgetéskor kellene felhozni. Ugyanebben a cipőben járunk én sem tudom elképzelni életvitelszerűen egy lakásban magamat egy kutyával vagy macskával. Attól függetlenül szeretem az állatokat ez mégis ellenszenvet vált ki néhány emberből. Amit tulajdonképpen nem értek, mert nekem egy rossz szavam nem volt azokra az emberekre akik egy lakásban laknak az állataikkal.. Szóval ezt inkább ne írd ki sehova..
2023. ápr. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!