Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az átlagnál szebb lányok...

Az átlagnál szebb lányok miket néznek Tinderen a férfiak képein, profilján, mivel lehet eleget tenni igényeiknek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 09:45
1 2
 11/18 anonim válasza:

Hát akkor függhet attól is, mekkora távolság & korosztály van beállítva, mennyi ideje vagy fenn, milyen gyakran használod az appot (hogy az algoritmus felhozz-e téged hamar).


Én pl. nőként nem Tinderezem túl sokat, úgyhogy benne van a pakliban az is, hogy lehet soha nem látnálak.

2023. ápr. 11. 10:40
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném dicsérgetni magam de fontos hogy reális önképünk legyen és hogy ne magasztaljuk magunkat de ne is állítsuk be rosszabbnak magunkat mint amilyenek vagyunk. Plusz gondoltam hogy lesznek támadások hogy biztosan csúnya az arcom hiszen ilyen NEM LÉTEZIK!!!
2023. ápr. 11. 11:03
 13/18 anonim válasza:
Várjuk a képet hogy dönthessünk.
2023. ápr. 11. 11:17
 14/18 anonim válasza:

Sokan csak szponzort keresnek ott. Meg sokan eléggé IQ mínuszosok.

A kigyúrt, vastagláncos, kidobó stílusú férfiakat keresik. Főleg az ilyen műköröm, póthaj, műszempilla, plasztika csajok.

A normálisabb lányok meg lehet, hogy nem mernek, mert azt hiszik, hogy nem tetszenének neked.

2023. ápr. 11. 11:28
 15/18 anonim válasza:

Amúgy én a Bumble-t jobban ajánlom :)


Jobb tapasztalataim vannak vele mint a Tinderrel.

2023. ápr. 11. 11:40
 16/18 anonim válasza:
Kérdező: te nem átlag feletti vagy, hanem az egod van túl magasan.
2023. ápr. 12. 08:36
 17/18 anonim válasza:
Semmi gond nincs a reális önképpel. Csak itt sok a nyomi femcel - incel, akinek nem tetszik, ha te elfogadod saját magadat.
2023. ápr. 12. 11:26
 18/18 anonim válasza:
Hát tetszel szegényeknek. Nekem egyébként a férfi keze az, amit elsősorban megnézek rajta. Ha finom a keze, van rajta egy kis szőr is, nincs tetoválása, akkor lehet csúnya is, a lelke biztos szép.Ja, és ne legyen kövér.
2023. ápr. 14. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!