Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés során miért furcsa...

Ismerkedés során miért furcsa az, hogy én el akarom kérni a lány telefonszámát?

Figyelt kérdés

Amiatt offolt ki a lány, hogy ő nem szeretné megadni nekem. Meg amúgy is, ha nem szeretné is tök rendben van, de miért ne kérhetném el? Miért felejtős ezután?

Vagy igazából ez csak ürügy volt és nem is érdekeltem? Ha azt mondja pl, hogy csak akkor adja meg amikor összejöttünk, nekem az is tök rendben van. Lányok véleményére vagyok kiváncsi elsősorban, szóval azt is írd ki, ha lány vagy.



2023. ápr. 21. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Nem jöttél be neki.

Lány vagyok.

2023. ápr. 21. 19:47
 2/21 A kérdező kommentje:
Na de akkor miért húzott jobbra? Miért írta azt, hogy jóképű vagyok? Mire ment ki ez az egész? Nem értem, elvileg ő komoly kapcsolatot akar...
2023. ápr. 21. 19:54
 3/21 anonim válasza:
Csak te meg nem vagy elég komoly hozzá. Képre cuki voltál neki, de élőben csalódás. Az ismerkedés ilyen.
2023. ápr. 21. 19:59
 4/21 anonim válasza:
Csalódást okoztál neki.
2023. ápr. 21. 20:07
 5/21 A kérdező kommentje:
#3-as: Úgy érted, hogy az ő elvárásaihoz képest nem bizonyultam elég komolynak? Mert akkor már mindent értek. Nem találkoztunk még élőben egyébként.
2023. ápr. 21. 20:32
 6/21 anonim válasza:
Igen, az Ő elvárásainak voltál kevés. Tetszettél neki a képeken és volt egy idealizált álma veled kapcsolatban. Aztán ezt nem tudtad teljesíteni. Ez van.
2023. ápr. 21. 20:39
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt!
2023. ápr. 21. 20:45
 8/21 anonim válasza:

Én nem úgy fogalmaznék hogy kevés voltál neki, bár a szitut nem ismerem. De az valószínű hogy nem azt kapta tőled, amire vágyik, és emiatt offolt. Szóval, ne hibáztasd magad mert az előző válaszok egy kicsit olyanok nekem mintha azt sugállnák hogy a lány tökéletes volt és te nem érsz fel hozzá. Egyszerűen lehet hogy csak nem passzoltok. Szóval, most hogy a léleksimogatós rész végére értem, a lány szempontjából azt tudnám mondani, hogy lehetne egy kicsit határozottab hogy ne ilyen kitekerten utasitson vissza, hanem mondja meg normálisan hogy miért nem jöttél be neki. Abból te is tudtál volna tanulni esetleg, hogy mi nem stimmelt vagy hogy hogyan tudnál javítani a kommunikációdon/akármi máson. Mindenesetre, sok sikert a további ismerkedéshez

23/L

2023. ápr. 21. 22:35
 9/21 A kérdező kommentje:
#8-as: Igen az valóban jó lett volna, de már mindegy. Köszi, hogy te is válaszoltál!
2023. ápr. 21. 22:53
 10/21 anonim válasza:

Sajnos lányoknál van néhol olyan, hogy listájuk van.

Ilyesmi, hogy:

- ha a fiú ezt és ezt mondja, azonnal dobni,

- ha nem jegyzi meg a születésnapom, névnapom, stb. ünnepet, azonnal dobni,

- ha nem megfelelően csomagolja be az ajándékot, vagy nem jól adja át, azonnal dobni,

...és még sok hasonló. Ebben lehet olyan is, hogy mikor kérheted el a telefonszámát, vagy mikor csókolhatod meg (ha túl korán, vagy túl későn, akkor is vége), vagy mikor hívhatod ágyba, stb.


Ez nem okos dolog, mert az embereket jobb inkább egyben nézni, és nem ilyen sarkos szempontok alapján - de mégis vannak ilyen lányok.

2023. ápr. 22. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!