Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék Külföldi csajokkal...

Hol tudnék Külföldi csajokkal Ismerkedni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 11:34
1 2
 11/17 anonim válasza:

"Másutt nem tudok, ami ne lenne fizetős oldal?


Már unom, hogy olyan egyhangú az életem megőrülök a barátnőhiánytól..."


Ha valamit unok, vagy valamitől megőrülök, de van rá pár ezer forintért megoldás, akkor kifizetem az összeget. Pl éhes vagyok -> veszek ételt.


Feljebb írták a randivonalat, ha előfizetsz, bárkinek írhatsz, nagyon részletes a keresőjük. Látod kik vannak épp online, én végül már eleve csak nekik írtam, úgy gyakran egyből jött valami válasz. Végül több randim is lett onnan.


A külföldi amúgy miért fontos? Külföldi "barátnőhiányod" van?


47F

2023. ápr. 28. 05:52
 12/17 anonim válasza:
Tény, hogy összevetésben ritka igénytelen a legtöbb magyar nő.
2023. ápr. 28. 09:03
 13/17 anonim válasza:

nekem 2 esettol eltekintve eddig csak kulfoldi baratnoim/szexpartnereim voltak, rengeteg van Mo-n. (19nel jarok)

90% azsiai. jelenleg azsiaban elek, az mondjuk sokat dob az ugyon.


26/f

2023. máj. 12. 10:04
 14/17 A kérdező kommentje:

külföldi csajok jobban igénylik a szexet...

Én a magyarokból kiábrándultam, mindegyik egoista fasz.

Rendes nő a külföldi nő... Magyar lányok? Hát jobb, ha nem is beszélünk róluk...

2023. aug. 20. 12:35
 15/17 anonim válasza:

#11:


Na bármilyen oldalon fizetsz. Én szerintem 10 év alatt sztem 1 milliót költöttem randis oldal előfizetésekre. (Mielőtt ezt ketsegbe vonod számold ki egy hónapra ez nem is irreális, ha kettőn tag vagy mindig.)


Persze volt randi néhany. 1-2 párkapcsokat is. Próbaltam Elittárs, Randivonal, régen volt Lovebox, csajok és pasik, szépvagy, habostökömtudja mi, és még vagy 3 másik.


De azok sem túl hatekonyak. 30 tök kedves, normális, arcos fotós (átlagos kinézet), nem sablon levélre. Ha egy válasz érkezett. Szóval vagy 100 levélből jött össze 1-2 randi.


A csajoknak meg fordítva. Ők azért unnak rá az egészre, mert ők meg annyi levelet kapnak hogy elolvasni sem győzik.


Amúgy "ingyenesnek" tök jók a FB társkeresője, Tinder, Happn. Amitóa ezeket használom nem rosszab a randi aranyom. És egy fillért sem fizetek ezekért.

2023. aug. 21. 21:31
 16/17 anonim válasza:

#14:

Mondjuk ezzel részben egyet értek.


A 30-40-es nők már annyira csúcsra járatják hogy nekik a nagybetűs FÉRFI kell.. hogy emiatt az átlagos normális férfiakat észre sem veszik. És így legtöbbször beletalálnak az egoista, szociopata, agresszív bántalmazókba. Aztán meg sírnak hogy magányosan öregszenek meg. Mert szerintük minden pasi idióta.


De nem nem minden pasi. Csak a az a 20% akire a nők 80%-a rá van cuppanva.


De szetem is nyugatabbra sokkal nyitottabak a csajok.


Már más postban is írtam. Lehet ismerős a sztori. USA-ban kezdtem tinderezni. Kur#a jól ment. Egy nap alatt jöttem össze egy csajjal. De volt több telefonszám csere. Es kb 8-10 húzásonkent közös találat. Ott is aludtam nála. Pedig tudta, másnap megyek haza.


Itthon UGYANAZOKKAL a fotókkal. Semmit nem cseréltem! Kb 0 találat. Talán 2 hónap alatt jött össze egy lagymatag randi.


Asszem ez mindent elarul. Legalább is nekem biztosan.


A magyar (sztem ez kelet-európai mentalitás) csajol a végtelenségig válogatnak... mert mindig van jobb. És nekik aztán már valaki kell... Királylanyok. Tisztelet a kivételnek.


De ezért is fog sok szingli nő és pasi idős korara is egyedül maradni. Sztem társadalmi válság előtt állunk..


De sebaj. Majd az ázsiaiak és a bevándorlók megoldják az utánpótlast.

2023. aug. 21. 22:13
 17/17 anonim válasza:

Egyébként aki kételkedik, próbalja ki a Tindert. Fake GPS-el tegye át magát mondjuk Floridába (az én kalandom ott volt). És Tinderezgessen. Beszélgessen.

Sokkal gyakoribbak a közös találatok és a beszélgetések, szám cserék.


Meg itthon is próbalja ugyanazokkal a fotókkal.


Ég és föld a különbség.



Ja kerdező:

Így is tudsz külföldi csajokkal ismerkedni. Csak utána utazni is kell :D

2023. aug. 21. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!