Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Lenne kedvetek ismerke...

Lányok! Lenne kedvetek ismerkedni egy 21 éves, fogyatékkal élő fiúval? Részletek alább

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, jelenleg egyetemista. Borsod megyében élek, hobbim a zenélés, de szeretek beszélgetni, főleg mélyebb tartalmú beszélgetéseket folytatni, filozofálgatni. További részleteket privátban írok. Milyen lányt keresek: Nincs sok kritérium, légy 18 és 30 között, a felső korhatár nem fix de azért ne légy sokkal 30 felett, inkább huszon-éves. A többi majd kiderül. Ha felkeltettem érdeklődésed, írj!

2023. ápr. 28. 15:22
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
Persze, fehér holló is van és a remény hal meg utoljára. Ha ilyenekkel ringatnád inkább magad, csak tessék!
2023. ápr. 29. 15:53
 32/53 anonim válasza:
29: Dehogy volt bunkó. Akinek szólt, őt nem sértette. (: Mindenki más meg ne vegye a szívére. Furán néznétek mi a szíveteken egy inggel. 😆
2023. ápr. 29. 16:01
 33/53 A kérdező kommentje:

31

Ezt sürgősen fejezd be ha kérhetem. Csak mert te úgygondolod, hogy egy látó nem szerethet bele egy vakba csak azért mert vak, az a te bajod. De ne várd el hogy más is így gondolja, és pláne ne dobálózz a sértődött megjegyzéseiddel. El akarod hitetni velem, hogy tényleg hiú remény csupán hogy egy látó belém szeressen, aztán csodálkozol hogy a mai világban senkinek nincs önbizalma

2023. ápr. 29. 16:33
 34/53 anonim válasza:
33: Ismerős a reakciód, a témával kapcsolatban hogy érzékenyen érint. Szerintem évekkel ezelőtt is olvastam már társkereső kérdést tőled. Nem a 31-es vagyok.
2023. ápr. 29. 16:37
 35/53 A kérdező kommentje:

34

Nézd, te is érzékeny lennél ha fogyatékkal élő lennél és rád akarnának erőltetni valamit magaddal kapcsolatban. Mert az illető nem azt mondta, hogy kevesebb az esélye hogy egylátó egy vakba beleszeret, hanem azt, hogy szinte nulla, ráadásul mindez azért mert az illető vak! Ha én vakként pl egy mozgássérült lányba szeretnék bele, nem azt nézném hogy kerekesszékkel közlekedik hanem azt, hogy kedves, humoros, segítőkész, van közös érdeklődésünk stb. Nekem, hangsúlyozom, NEKEM, ezek a fontos dolgok egy kapcsolatban. Ha másnak más, azt elfogadom de ne akarjátok rám kényszeríteni hogy én is gondolkodjak így, és pláne ne kezdjetek el sértődött hercegnőt játszani ha, Uram bocsá, én is meg merem mondani a véleményemet.

2023. ápr. 29. 16:42
 36/53 anonim válasza:
35: Itt pont ugyan annyi esélyed van mint mindenki másnak. Csak ne legyél ennyire tisztességes hogy már a vadászat előtt lábon is lövöd magad. Íjr ki kérdést bármiről, ami szerinted alkalmas társkeresésre is, és hagyd hogy harapjanak a csajok. Néhány levélváltál, és akár benyőgöd, hogy te amúgy vak vagy. Mint ha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Aztán majd a csaj eldönti magában hogy mit akar tovább. A legjobb csajt is megkaphatod ha szerelmes lesz beléd. Ehhez tisztességtelennek kell lenned. Szóval nem közlöd vele hogy látássérült vagy, csak már valamikor azután hogy fülig szerelmes beléd. Ezt nem javaslom. Minden esetre az esélyed nem kevesebb mint bárkinek. Csak te még vak is vagy. #34
2023. ápr. 29. 16:50
 37/53 A kérdező kommentje:
Na látod, ez már egy normális hozzáállás és egy korrekt válasz! Köszönöm!
2023. ápr. 29. 16:52
 38/53 anonim válasza:
Veled szemben korrekt. A nőkkel szemben kevésbé. Veled szemben úgy korrekt, hogy sok nemet fogsz kapni. De kaphatsz igent is. Talán lesz olyan lány aki a vakságod kezdetétől is igent mond rád alapból. Gondolom ez a ritkább, de rohadtul nem esélytelen. Csak egymásra kell találni. Lehet szép és értékes barátnőd. Hát miért is ne lehetne. 🙂 #34 (nem én vagyok, én férfi vagyok)
2023. ápr. 29. 16:57
 39/53 A kérdező kommentje:
Na látod. Persze hogy sok nemet fogok kapni, sok férfi kap sok nemet életében nőktől, találkoztam már 30+-os férfival akinek még életében nem volt kapcsolata. Látó volt, hozzáteszem. Szóval igen, sok nemet fogok kapni, de ezeknek csak kb 30-40%-a lesz pusztán a vakságom miatt, a többi más tulajdonságaim miatt lesz, amik miatt látóként is nemet mondanának a lányok. Úgy gondolom, vakként ugyanannyi esély jár nekem az életben, mint egy látónak. Aki ezt nem így gondolja, az magára vessen. Egy vak ember is ugyanúgy lehet kedves, segítőkész, ugyanúgy segíthet a háztartásban, ugyanúgy tud szeretni, talán még jobban, és akinek nem vagy nemcsak a külsőségek a fontosak, az ugyanannyi eséllyel mond nemet egy vak emberre mint egy ugyanolyan látóra mondana. Nincs két egyforma ember, nem az különböztet meg minket hogy látunk vagy nem, hallunk vagy nem, hanem hogy milyen emberek vagyunk. És az, aki életében nem látott még vak embert, beleköt abba, hogy ugyan hogyan lehet egy vak ember pl informatikus vagy hogyan használ számítógépet, nos, általában az ilyen ember szokta elvárni a vakoktól és más fogyatékkal élőktől, hogy ők csak maradjanak a saját kis szintjükön, ismerkedjenek csak a maguk fajtájával és hagyják békén a normális, egészséges embereket. Tapasztalatból írom nem bántásként. Itt is kaptam már jópár ilyen választ és nem, nem vagyok megsértődve, csupán szeretnék kiállni a fogyatékkal élő társaim, ha úgy tetszik, a fajtám mellett mert igenis, ugyanannyi és ugyanolyan jogunk van az élethez, annak minden részéhez mint egy látónak!
2023. ápr. 29. 17:04
 40/53 anonim válasza:
A mondanivalód értelmes, értékes. Egy helyen javítanálak ki. Az elején használtad az ugyan úgy szót. Nem ugyan úgy fogsz, hanem vakon. Vakként fogsz tudni segíteni pl a háztartásban. De lehetsz magadan funkcionáló vak. Szinte már egy teljesen egészséges ember. Nem vagy teljesen egészséges ember. Amivel az ég világon semmi probléma nincs. Csak te ilyen vagy. A nagy betűs ember egyik variáció, kombinációja vagy. Jogod, esélyed ugyan úgy vagy. Hogy egsenlők vagyunk e? Nem teljesen. Csak annyira nem, mint amennyire a férfi nem nő, vagy a nő nem férfi. De még is állhatnak egy szinten. Te is állhatsz egy szinten embertársaiddal. Így a boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat lehetősége előtted is nyitva áll. Ahogy már sok vak társad előtted is már megtette. #34
2023. ápr. 29. 17:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!