Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Lenne kedvetek ismerke...

Lányok! Lenne kedvetek ismerkedni egy 21 éves, fogyatékkal élő fiúval? Részletek alább

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, jelenleg egyetemista. Borsod megyében élek, hobbim a zenélés, de szeretek beszélgetni, főleg mélyebb tartalmú beszélgetéseket folytatni, filozofálgatni. További részleteket privátban írok. Milyen lányt keresek: Nincs sok kritérium, légy 18 és 30 között, a felső korhatár nem fix de azért ne légy sokkal 30 felett, inkább huszon-éves. A többi majd kiderül. Ha felkeltettem érdeklődésed, írj!

2023. ápr. 28. 15:22
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2023. ápr. 29. 17:30
 42/53 anonim válasza:
nm
2023. ápr. 29. 18:12
 43/53 anonim válasza:
Régóta látom, hogy írogatod ki a társkeresős kérdéseid. És bár neked is igazad van, pontosítva a #40 által írtakkal, de neki is, hogy ne indítsd már magad minuszból. Így inkább te írj rá lányokra, válaszaikra. És ne egyből társkeresési szándékkal. Csak beszélgetni. Az egy jó középút ahhoz, hogy korrekt legyen, hogy nem mondod el már az elején, hogy vak vagy. Elmondod mikor szóba kerül olyan téma ahol mondani kell, vagy elmondod ha már közeledik az ismeretségetek ahhoz a szinthez.
2023. ápr. 29. 18:22
 44/53 A kérdező kommentje:
Ez korrekt, teljesen egyetértek! :-)
2023. ápr. 29. 18:37
 45/53 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Át tudom érezni ezt a társkereséses dolgot. Én csak a fél szememre vagyok vak a másikkal gyengébben látok, de nekem is elég nehéz már csak ezen hibám miatt párt, vagy akár csak rendes barátokat találni, akiket ez nem zavar túlságosan.

Én 23 éves vagyok és lány.

2023. máj. 2. 11:16
 46/53 anonim válasza:
Engem érdekelne,hogy tudsz ide írni ha vak vagy?
2023. máj. 2. 12:12
 47/53 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én nem javasolnám, amit mások írtak, hogy egy ideig ne mondd meg, hogy vak vagy. Jobb az elején közölni ezt a tényt, aki akar az így is megismerkedik veled. Gondolj bele, mi lenne, ha pl. egy fiatal lány elkezdene veled levelezni, majd amikor már érezhetően jól kijöttök egymással, akkor mondaná csak el, hogy gyereke van. Téged nem zavarna, hogy egy ilyen fontos dolgot eltitkolt előled? Igen, abban az esetben nem, ha ez nálad nem kizáró ok. Ha viszont igen, akkor nagyon csalódott lennél, hogy ha nem is hazudott, de őszinte sem volt veled. Úgyhogy nyugodtan vállald csak fel az állapotodat és megkíméled magad a fölösleges elutasításoktól. Sok sikert!
2023. máj. 2. 12:54
 48/53 A kérdező kommentje:

46

Nézz utána. Ne haragudj de nem ezért írtam ki a kérdést, hogy ilyen kérdésekre válaszoljak

2023. máj. 2. 16:03
 49/53 A kérdező kommentje:

47

Nyugi, én is így gondolom de köszönöm a tanácsot!

2023. máj. 2. 16:04
 50/53 anonim válasza:

#46

Vannak képernyőolvasó programok. Számítógépre és mobilra is. Ezekkel szinte teljes körűen lehet használni őket.


És kérlek, ne végy minden vakot egy kalap alá...a kérdezővel...Ha van kérdésed, máskor is nyugodtan kérdezz.

2023. máj. 2. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!