Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baj, ha bejönnek a "fogyatékka...

Baj, ha bejönnek a "fogyatékkal élő" lányok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, imádok segíteni másokon, szeretném ha valaki egyszer "tőlem függne", nem mint a mai lányok.. Ugyan 23 vagyok, de már külső ránézésre is szépnek látom és szeretnivalónak pl a látássérült lányokat. Tudom sokak szerint minek nekem nyűg, de kárpótolna az a szeretet amit ezek az emberek adnak és ha lenne egy ilyen párom én boldog lennék vele. Hol ismerkednek az ilyen lányok, ha egyáltalán ismerkednek, mert sajnos nem sokkal találkozok napjainkban.

#kapcsolat #szeretet #fogyatékosség
2020. aug. 10. 20:28
 1/7 anonim válasza:
Eléggé beteg, és tudod, nem a "mai lányokkal" van baj, amiért nem akarnak egy másik embertől függni. Még a fogyatékkal élők sem.
2020. aug. 10. 20:30
 2/7 anonim válasza:
Valószínűleg te is olyan vagy mint ők. Jó okkal nem érdeklik a legtöbb embert, gondolj csak az utódokra.
2020. aug. 10. 20:48
 3/7 anonim válasza:
Nem mindenki egyforma, te ilyen vagy. Én pasi vagyok, de engem nem talált még meg ilyen ember.
2020. aug. 10. 21:10
 4/7 anonim válasza:
Nem az a baj, ha a fogyatékkal élő lányok jönnek be neked, hanem az, ha olyan párt szeretnél, aki függ tőled. Jó, hogy ezt tudatosítottad magadban. Ezt kellene levetkőznöd.
2020. aug. 10. 21:26
 5/7 anonim válasza:
Te egy nagyon veszélyes ember vagy. Remélem nem fogsz ilyen lányt találni soha
2020. aug. 11. 02:23
 6/7 anonim válasza:
Ok van annak hogy ez kialakult benned, neked pszichologushoz kene jarnod, mert volt valami olyat trauma az eletedben, ami ezt kivaltotta beloled. En arra tippelek, h kisebbsegi komplexusban szenvedsz (alacsony vagy, inttrovertalt, szuz, barmi egyeb) es azt szeretned, ha valakit iranyithatnal. Nem jo dolog.
2020. aug. 11. 05:55
 7/7 anonim válasza:
nem
2020. aug. 11. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!