Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet ilyen csajokkal...

Hol lehet ilyen csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Aki soha nem volt még "úgy" férfival. Kérdésem a társkeresés kategóriába írtam ki, de igazából az egyéni eseteket szeretném megismerni, ez a motiváció.


Ha úgy alakul, akkor meg lehet bármi, már egy ideje nincs barátnőm. Aki ott tart még az önismeretben hogy "Azért nem volt még senkim, mert szinte egy fiúnak sem tetszem", az a nő nem biztos hogy velem tud jól elbeszélgetni.


Nyilván örülök annak is ha ők írnak, de jelzem időben, hogy ne okozzak csalódást.


33F


2023. ápr. 29. 18:46
1 2
 1/14 anonim válasza:

#2 bevállaja. Tudod Ő különlegesen speciális, Ő eseteket szeretne megismerni, ez a motivációja!


Ja nem, csak a nem jut neki punci és visszamenne a tinikhez.

2023. ápr. 29. 19:29
 2/14 anonim válasza:
Szóval ha jól értem olyan kéne, aki tetszik másoknak, de mégis szűz? Akkor kb. marad az, aki várni akar a házasságig és saját döntésből az. Vagy aki nagyon fiatal még és azért, de őket meg felejtsd el 30 felett.
2023. ápr. 29. 20:05
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem jól érted. Sőt, szerintem egyáltalán nem érted.


Viszont sejtem mi alapján lyukadtál ki ahhoz hogy "tetszik másoknak, mégis szűz".


Írtam egy...


"Aki ott tart még az önismeretben hogy"


...kezdetű mondatot. Talán nem figyeltél, de itt az egyén önismerete volt a lényeges, és amit sikertelenség okának gondol. Nem az volt a lényeg hogy ki szép vagy nem.



Másrészt: elsődleges célom az ismerkedés, beszélgetés hogy megismerjek ilyen embereket (fiatalabb vagy érettebb nőket). Tehát nem értem miért kéne bárkit is elfelejteni, vagy életkor alapján diszkrimiminálni.


Szerintem azért mert X éves vagyok, még ugyan azt a nyelvet beszélem (most a szlengektől tekintsünk el). Magyar nyelvet, standard szerinti nyelvjárásban 😉

2023. ápr. 29. 20:15
 4/14 anonim válasza:
Oké, de egy 80 éves nővel is egy nyelvet beszélsz, vele mégse akarnál összejönni. Maradjunk annyiban, hogy de, azért számít a kor és 30 felett abszolút nem kéne tinikkel kezdened, teljesen más életszakaszban vagytok.
2023. ápr. 29. 20:22
 5/14 A kérdező kommentje:

Maradjunk annyiban, hogy nem kértem életvezetési tanácsot, főleg nem egy nethuszártól aki szöveget sem tud értelmezni.


Amúgy is,ki beszélt itt tinikről (rajtad kívül)? 😲 Kérlek ne projektáld rám saját dolgaidat, ez az összejövés dolg pedig csak a te fixációd.


És igen, nagyon szívesen veszélgetnék erről egy 80 éves nénivel is! Mondom: beszélgetnék.

2023. ápr. 29. 20:28
 6/14 anonim válasza:

"Amúgy is,ki beszélt itt tinikről (rajtad kívül)? 😲 Kérlek ne projektáld rám saját dolgaidat, ez az összejövés dolg pedig csak a te fixációd."


Mert szerinted melyik korosztály szűz a lányok közül? Jaj, hupsz. A tinik.

2023. ápr. 29. 20:34
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem a tiniknek van külön kategóriájuk. Talán ez okozta a félreértést. Szóval mégegyszer: nem a gyermekekkel szeretnék erről beszélgetni, az ő személyiségük még nem teljesen kiforrott.


Egy lényegi részt ráadásul nem írtam, pedig fontos: leginkább olyan nőkkel szeretnék beszélni, akik vágynak rá, de mégse jött/jön össze. Sajnálom, az én hibám hogy ez kimaradt.


Így már értjük egymást?

2023. ápr. 29. 20:58
 8/14 anonim válasza:
Levezethetem, ha nem érted. Írtam, hogy saját önszántából valaki vagy azért szűz, mert várni akar a házasságig vagy mert még nagyon fiatal, de őket meg hagyd. Erre írtad, hogy csak azért, mert 30 elmúltál, még nem zársz ki senkit életkor miatt és erre írtam a 4-es hozzászólást. Nem rugózom ezen és nincs is mit projektálnom, huszonéves nő vagyok, de bármilyen normális értékrenddel bíró ember egyetértene, hogy se kapcsolatot nem kéne kezdened tinikkel, se szexről beszélgetni velük. Sajnálom, ha bántja az egódat, de hozzájuk már öreg vagy, hagyd őket békén.
2023. ápr. 29. 20:58
 9/14 anonim válasza:

Egyszerre küldtük, így nem láttam még, mikor írtam, a 6-os meg nem az én hozzászólásom, csak hogy egyértelmű legyen.

De örülök, hogy nem tinikkel akarsz erről beszélgetni, jó, hogy ezt tisztáztuk.

2023. ápr. 29. 21:00
 10/14 A kérdező kommentje:
Most írtam le, hogy nem akarok semmit tőlük. Te direkt nem érted?
2023. ápr. 29. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!