Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik EZEN AZ OLDALON ismerték...

Akik EZEN AZ OLDALON ismerték meg a párjukat, barátjukat vagy alkalmi partnerüket, hogyan sikerült nekik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 13:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát nem az ismerkedés topicban, az biztos.
2023. máj. 12. 13:41
 2/16 anonim válasza:

Több barátnő, több lazább is összejött.

Volt amikor a partner írt rá, volt amikor én írtam rá és elkezdtünk beszélgetni. Aztán találkozó és haladtak a dolgok.

2023. máj. 12. 14:01
 3/16 anonim válasza:
Sok-sok beszélgetéssel, levelezéssel.
2023. máj. 12. 14:29
 4/16 anonim válasza:
Szexualitás kategóriában kezdtünk el egy kérdés alatt válaszolni egymásnak aztán privátbam majd viber, majd hálószoba.
2023. máj. 12. 14:37
 5/16 anonim válasza:

Ha valaki MUNKA(!) társat keresne, akkor állnék rendelkezésére.


SEMMIKÉPPEN NEM SZEXHIRDETÉS!!! (Egyéb szellemi és fizikai képességek/készségek összessége, vagy inkább összesítése.)

2023. máj. 12. 14:38
 6/16 anonim válasza:

A barátnőmet itt ismertem meg.


Feltett egy kérdést az autójával kapcsolatosan, de lényegtelen mit. Én tudtam rá megoldást mert volt már ebben részem és tudtam mi a teendő. Megírtam neki, majd pár nap után írt privátot hogy ha nekem nem gond viberen felvenné velem a kapcsolatot és akkor beszéljük meg úgy rendesen szóban én mondom ő meg csinálja.

Aztán így sem nagyon ment neki, és megkérdeztem hogy helyileg kb merre lakik. Akkor derült ki hogy alig 10 km-re lakik tőlem, én felajánlottam hogy egy köztes helyen találkozzunk és akkor élőben megoldom neki a problémát, össze is futottunk, megoldottem midnen jó volt, hálából megíhvott egy kávéra és elkezdtünk beszélgetni és így szépen ment minden tovább és 1 hónap után már össze is jöttünk nem sokkal késöbb össze is költöztünk és így kezdődött el a közös életünk.

2023. máj. 12. 15:05
 7/16 anonim válasza:
#6 denagy, további sok boldog éveket nektek 🙌
2023. máj. 12. 15:16
 8/16 anonim válasza:

Számomra nehéz volt ismerkedést, mondhatni barátságot kialakítani itt:

az egyiknél én voltam kitartó, a másiknál a másik fél. Az egyiknél volt sokáig közös érdeklődési terület-téma, a másiknál (szerencsére) nem mondott le rólam a másik fél:). Megj.: élőben még nem találkoztunk.

2023. máj. 12. 15:18
 9/16 anonim válasza:
Rendesen égne a pofámon a bőr ha valaki megkérdezné, és azt kellene mondanom hogy gyakorin ismertem meg a párom
2023. máj. 12. 16:45
 10/16 A kérdező kommentje:

#6 Gratulálok!


Bárcsak életemben egyszer lenne ilyen hatalmas szerencsém.

2023. máj. 12. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!