Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik EZEN AZ OLDALON ismerték...

Akik EZEN AZ OLDALON ismerték meg a párjukat, barátjukat vagy alkalmi partnerüket, hogyan sikerült nekik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 13:36
1 2
 11/16 Rising Phoenix válasza:
Válaszolt egy kérdésemre, beszélgetni kezdtünk, hamar kiderült, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Önmagában az egész itteni írkálás egy élmény volt mindkettőnknek, átmentünk viberre, aztán találkoztunk. Élőben a kémia is beindult, nem mintha ez meglepte volna bármelyikünket. Közel 2éve együtt vagyunk, bár sok megpróbáltatás ért minket.
2023. máj. 12. 17:23
 12/16 anonim válasza:
Sajnos nem valami jó kimenetelű volt az én estem. Néhány éve itt ismertem meg egy lányt, humor vonatkozásában egy hullámhosszon vagyunk, szanszét röhögtük magunkat, szinte mindenre aszociáltunk poénnal. Kiderült, hogy kémia is van közöttünk. Ő egy huszonéves szűzlány volt, elmondása szerint, találkozgattunk élőben kb havonta, de a szextől félt, pedig bevallotta nekem, hogy gerjed rám. Néha voltak váratlan kitörései, elmondása szerint pszichiáterhez járt, egyébiránt normálinak látszó hölgy volt. Az egyik kitörése alkalmával ok nélkül megszakított velem minden szálat. Azóta nem tudom, mi van vele.
2023. máj. 12. 18:54
 13/16 anonim válasza:
Trollkodtunk mindketten egy másik kategóriában, aztán elkezdtünk privátban újabb trollstratégiákat kitervelni, trollkérdésekhez ötletelgetni. Aztán közben egyre több személyes dolgot is elmeséltünk egymásnak, egy baráti levelezés alakult ki (közben persze az egyre elborultabb troll ötleteket sem hanyagoltuk el). Pár hónap után találkoztunk, aztán egyre többször, és végül összejöttünk.
2023. máj. 13. 00:05
 14/16 santinno válasza:
Csak lenne ekkora szerencsém 🙏
2023. máj. 13. 05:08
 15/16 anonim válasza:
Egyedülálló anyaként ismertem meg itt egy egyedülálló apukát, hála az oldalnak. Mindkettőnknek van egy 7 éves lánya, mi is egyidősek vagyunk, remekül működik. Reméljük életünk végéig! A legviccesebb az, mi se hittük volna, hogy sikerülhet!
2023. máj. 14. 13:47
 16/16 anonim válasza:
Az ilyenhez nagyobb szerencse kell, mint a lottó megnyeréséhez.
2023. máj. 15. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!