Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tisztelt gyakori kérdések...

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! 33-35 körüli férfi beszélgető partnert, társaságot keresek itt a gyakorin van erre lehetőség?!

Figyelt kérdés

33éves beteg sérült fiú nemű vagyok vagyok.és nagyon érdekelne legfeljebb maximum ez a videochatelés is(facebook messengeren,vagy instagramon)kíváncsi heteroszexuális ápolt igényes egészséges és sportos jófej egyedülálló független szingli 33-35 közötti sráccal

Lehetséges és megvalósítható lenne/volna ez!?



2023. máj. 13. 12:55
 1/3 anonim válasza:

Igen, de van ismerkedés kategória. Ott lehet nagyobb sikered lesz. A lehetőség mindig adott, hogy itt beszélgess emberekkel.


De személyes tapasztalatom az, hogyha válaszolgatsz kérdésekre akkor spontán sokkal előbb ki tud alakulni beszélgető viszony valakivel, mint így direktbe keresgélni és erőltetetten beszélgetni.

2023. máj. 13. 12:59
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a kategóriát találtam még ami a kérdéseim ,kérdésem tartalmára vonatkozik
2023. máj. 13. 13:06
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért kösz már szólt én rám egy másik felhasználó is intézkedett, vagy cselekedett ez ügyben, vagy dologban
2023. máj. 13. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!