Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A puncs.hu oldalt ki hasznalja...

A puncs.hu oldalt ki hasznalja jelenleg aktivan? Erdemes regisztralni? Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Ferfiak: milyen holgyeket talaltok, milyen aranyban irnak vissza, mennyire normalisak, mik az igenyek, vannak e csalok.


Nok: kb ugyanaz mint fenn, ill naponta mekkora szamu megkeresest kaptok? Igaz hogy mar a noknek sem ingyenes a puncs?



2023. máj. 29. 08:06
 1/6 anonim válasza:
Szerintem kiderult hogy erre nincs olyan nagy igeny igy mindenki fizessen csak. Mindenki fenn van aki akart. Beleertve csalokat komolyakat komolytalanokat. Esznel kell lenni mint barhol a vilagon
2023. máj. 29. 08:27
 2/6 anonim válasza:

Én 2 éve vagyok fenn de még választ se kaptam. Látható, hogy ki mikor lépet be utoljára, ezek alapján a nők nemigazán aktívak ott.

Nem érdemes regisztrálnod.

2023. máj. 29. 10:40
 3/6 anonim válasza:
Már sokan ajánlották nekem a környezetemben, hogy pont nekem való és én is úgy érzem. Nőknek és férfiaknak is szükséges az oldal használatához a regisztrációs díj kifizetése. Simán megéri, ha ideális személyt keresel akit támogatnál, vagy te keresel támogatót. De kérdéseid alapján őszintén szólva neked nem ajánlom. Az arányok mint minden társkeresőn ugyanazok. Itt is akadnak átverések és unatkozók, mint mindenhol. Ha nem válaszol valaki az nem jelenti azt, hogy csaló az illető, hiszen sok megkeresést kaphat és mindenkivel nem tud kommunikálni. Feleslegesen pedig nem fog írni, hiszen az idő pénz. A szimpátia itt is alap, az igények változók. A hashtaged miatt jelezném, hogy nem mindenki keres szexet az oldalon, mint ahogy én sem feltétlen.
2023. jún. 3. 02:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Megis mit kerestel ha nem szexet? Komoly kapcsolatot?


Voltam mar korabban regisztralva, arra lennek kivancsi most mi a helyzet.

2023. jún. 3. 08:10
 5/6 anonim válasza:

Én utoljára 4 éve voltam fent, akkor nagyon pörgött a dolog. Megbeszéltük a talikat, találkoztunk, minden király, csomó pénzt kerestem vele. Nagyon megérte csinálni.


Nem tudom mi történt azóta (én külsőre nem változtam, ugyanolyan csini vékony nő vagyok), gondolom a gazdasági válság is közrejátszik ebben, most 3 hete használom, de alig jött össze valami, pedig nagyon sokkal csetelgettem. Sokan szerintem csak szexi képeket kunyerálnak, vagy pl. ogre külsejűek akarnak kizárólagos barátnőt egy lakásos prosti áráért. Meg vannak zakkanva xD Lemondják a tali előtt, az egyik meg át akart verni és nem kifizetni, csak rácseszett, mert én okosan előre elkérem. És vannak azok is sokan, akik kapcsolatot keresnek, pontosabban ingyen jó nőt. Mi a francért keres valaki a puncson párkapcsolatot? A rosszlányokon is azt keres? A pékségben meg biciklit akar venni vagy mi? Na szóval nekem az utóbbi időben egy nagy csalódás az oldal.

2023. júl. 4. 10:14
 6/6 anonim válasza:

Én pár éve használtam, utána találtam egy lányt, akit sokáig támogattam.

Annak a kapcsolatnak barátságban ugyan, de vége lett, így nemrég újra regisztráltam.

A tapasztalataim röviden: nagyot romlott a színvonal, sok nő mintha a Rosszlányokról érkezett volna (vagy mindkét oldalon fent van), a korrekt hozzáállás és a hosszútávú gondolkodás eltűnt.

Hozzáteszem: lehet, hogy sok suttyó férfitársam (maximális tisztelet a kivételnek) rontotta le a hölgyek hozzáállását, nem tudom, melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás.

Ugyanakkor nem szeretnék senkit sem lebeszélni, lehet, hogy csak nem volt szerencsém és "rossz lányokba" futottam bele, én mindenesetre feladtam a Puncsot és máshol nézek körül.

tegnapelőtt 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!