Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nudista/nudizmust elfogadó...

Nudista/nudizmust elfogadó lánnyal hol tudnék megismerkedni?26/f

Figyelt kérdés

A múltban több negatív élmény is ért. A másik fél nem fogadta el, hogy kedvelem a nudizmust, így nem is lett kapcsolat.


Léteznek Facebook csoportok, de őszintén szólva se időm se energiám nincs, hogy a sok száz vagy ezer tagot átnézzem és a szimpatikus lányt felkeressem. Van jobb elfoglaltságom is, mint a Facebook-ot pörgetni egész nap.


Így hát ebben tapasztaltaktól érdeklődöm hogyan sikerül? Hol ismerkedtetek? Normál társkeresőn vagyok most jelen.


Illetve itt van-e olyan lány, aki ismerkedne egy hozzám hasonló sráccal??



2023. máj. 30. 22:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
"se időm se energiám nincs, ......Van jobb elfoglaltságom is" Akkor a társkeresö irodákat neked találták fel! Ök elvégzik a munkát, te élvezed a gyümölcsét!
2023. máj. 30. 23:25
 2/20 anonim válasza:
Hihetetlen, amit mondani fogok, de a nudista strandon.
2023. máj. 31. 00:10
 3/20 anonim válasza:

Talán nem is a nudizmust kedveled elsősorban, hanem a PERVERZ(!) vágyak tovább gerjesztését, kiélését?


Ha ilyen kívánságod lenne, akkor viszonylag korlátozott mértékben megélheted - de előbb-utóbb akár súlyos bűntudat is gyötörhet majd évek múlva.


Két férfi ismerősömről tudom, hogy a harmincas éveik közepén kezdtek észhez térni, hogy mennyire üres az életük megfelelő társ nélkül.


Ezek közül az egyik már tartós házasságban él évtizedek óta. Idén nyár végén lesz 76 éves.


Egy másikhoz nekem lett szerencsém. Egyáltalán nem sikerültek a kapcsolatai - elmondása szerint én vagyok a legjobb, akit megismert eddig.


Mármint nem a perverziók megélésével kapcsolatban. Hanem rámutatok arra, hogy ez az út nem fog megint sehova sem vezetni hosszabb távon...


Ősz elején lesz 67 éves. Óriási nagy a libidója hozzám képest. (Nagyon régóta nem volt párkapcsolata.) Több, mint húsz éve!

2023. máj. 31. 06:58
 4/20 anonim válasza:
Például társkereső oldalakon. Írd ki, hogy te ezt az életformát kedveled és olyan társat keresel, aki ebben partner tud lenni. Én is így találtam rá a feleségemre, nem nagy ügy. Csak bizony erre is kell időt szánni, mert ha csak azt várod, hogy nálad kopogtasson a tökéletes nő, akkor egyedül fogsz megöregedni. No meg ne tedd magasabbra a mércét, mint a mit te is nyújtani tudsz. Döntsd el mi fontos, és törődj bele, ha valamiről le kell mondanod (pl. a tökéletes testről, vagy a jó főzésről), mert aki mindent akar, az nem kap semmit sem.
2023. máj. 31. 12:51
 5/20 anonim válasza:
merre laksz?
2023. máj. 31. 23:07
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Komárom-Esztergom megyében lakom.
2023. jún. 1. 07:05
 7/20 anonim válasza:
Én Nyíregyházáról keresnék ilyen társat
2023. jún. 5. 15:10
 8/20 anonim válasza:
4.! A főzés nem a nők dolga. Egyenlően megkell osztani a házimunkákat! A barátnők, feleségek nem anyapótlékok!
2023. jún. 5. 19:34
 9/20 anonim válasza:
#8 akkor majd párhuzamosan beparkolsz, felfúrod a csillárt, kitakarítod a csatornát és elfogod a pókot. Legalább is minden másodikat, az egyenlő megosztás kedvéért.
2023. jún. 5. 21:35
 10/20 anonim válasza:

9-es jól megmodta:-)

Egyébként igaza van, a nehéz fizikai munkát is kipróbálhatná egyszer egy nő...

Utána mondja, hogy a nőknek mi a dolga!

2023. jún. 8. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!