Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék megismerkedni egy...

Szeretnék megismerkedni egy kedves, korombeli (23-33), férfias fiúval. Volna itt valaki? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

25 éves, budapesti meleg fiú vagyok, és szeretnék valami tartalmasabb céljából ismerkedni.


A külső nálam sokadik, szeretem a husibb fiúkat is, meg a vékonyakat is, ha valaki magas az szintén vonzó de nem alapmérce (én 177 cm vagyok). 23-33 év között szeretnék ismerkedni (felfelé kicsit toleránsabb vagyok mint lefele). Kis távolság belefér nekem, ha valakiért érdemes utazni, akkor menni kell.:-)


Ambíciózus, határozott, férfias fiú vagyok, aki kedves és gondoskodó, szeretem a munkám, szeretem a mindennapjaim, stb - jó lenne ezt megosztani valakivel.


Olyan társra volnék nyitott aki nem felszínes, van érdeklődése, kiegyensúlyozott, kedves, tud szeretni, és elfogadja ha szeretik.


Ismerkedési szándékkal valaki?:-)



2023. ápr. 7. 11:27
 1/1 anonim válasza:
Szia. En szivesen ismerkednek, a leiras alapjan egy ertelmes sracnak tunsz:)
2023. ápr. 7. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!