Melyik társkereső alkalmazásokat ajánlanátok?
Bumble-n a csajnak kell kezdeményezni. Többségben csak egy, szia-t fogsz kapni. De legalább tudod, hogy hajlandó beszélgetni.😅
Tinder, badoo meg sok leveled válasz nélkül fog maradni.
Kapcsolódó kérdések:
Tinderen 1 év alatt volt kemény 2 és azok se válaszoltak egy idő után
A 18-40 év közötti korosztályra mindig is nagy volt az igény. Mindig nagyon válogattak, a férfiaknak alig volt esélye. De manapság azt vettem észre, hogy már 50-60 éves korosztálynál is egyre nehezebb megütni a mércét. Aki igényesebb az nála 10 évvel fiatalabb,...
Kipróbáltam mostanában többet is, és nekem egyszerűen egyik se vált be. Tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg nem vagyok egy szépségideál, se a szőke herceg fehér lovon és ez valószínűleg jócskán megnehezíti a dolgokat. De azt már túlzásnak érzem, hogy kb senkit nem...
Az asztali verzióban nem találom.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




