Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedjek 37F?

Hol ismerkedjek 37F?

Figyelt kérdés
Maganyos vagyok ,kisvárosban élek ,nem tudom a megoldást ...:(
2023. jún. 8. 21:01
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ne menekülj. Csak élj a világban. Lazán kell venni.
2023. jún. 10. 22:28
 12/17 anonim válasza:

Voltam hasonló cipőben és nekem csak a költözés hozott megoldást.

Viszont éltem már Budapesten is, ahol nem tudom számszerűen hány x több nő van, és 3 év alatt 1x volt párkapcsolatom és az sem volt túl jó.

Szóval nem csak azon múlik, hogy hány nő él körülötted, inkább mikor botlasz bele majd életed során a megfelelőbe.


Kitartást! :)

2023. jún. 11. 15:31
 13/17 anonim válasza:
Küldök üzenetet
2023. jún. 16. 14:50
 14/17 anonim válasza:
Nagyon nehéz kérdés ez,mert konkrétan nem lehet már sehol. Elmégy egy buliba mivan Nő esetében oda megy valami idióta csávó lekapja,ha engedi a nő mivan? Egyből rányomul,,férfi esetében sem könnyebb a dolog tele van egy csomó ribivel az egész max 1 estér találsz partnert de ennyi. Munkahelyen meg nem egészséges és nem a legjobb dolog párt választani, hiába ülsz be valahova konkrétan hülyének néznének ha random idegenekhez ülnék oda csak úgy,buszmegállóba vonaton ugyanez a helyzet,sőt ha lehet én kerülöm is a vonatozást mivel nem egyszer kétszer akartak megtámadni. Társkeresőt meg hagyjuk ott csak szórakoznak meg nem is írnak csak lájkolnak,aki ír is a fele nőcsábász akinek minden mindegy csak feküdjön alá valaki.. Szóval nehéz,én arra jöttem rá nem kell már ezzel foglalkozni engedni kell hogy történjen aminek történni kell. Ahogyan sodor az élet,aztán előbb utóbb lesz valami..
2023. júl. 18. 00:50
 15/17 anonim válasza:
Lazán kell venni az egészet. Jól be kell rúgni este, lemenni valami helyre ahol vannak nők, megpróbálni rájuk feküdni, aztán majd lesz ami lesz.
2023. júl. 18. 06:01
 16/17 anonim válasza:

Ahogy #10 írja.


Szerintem itt még ismerkedni is nehezebb, mint a rothadó nyugaton.


Én az USA-ban angolul bénán beszélő turistaként kezdtem Tinderezni életemben először. 1 nap alatt vagy tucat beszélgetés lett, és végül egy amerikai csajjal aludtam este (nem volt szex, de egy ágyban). Nem, nem retekkel, egy egyetemi tanárral.


Ugyanazzal a fotókkal, csak magyar bemutatkozással folytattam itthon. 1-2 hónap 0 randi jött össze. Azért ez azt gondolom nem véletlen.


Itt a legtöbb csaj királylány, csak a számukra nagyon különleges férfi számít férfinak. Ha nincs, inkább egyedül maradnak. De szerintem néha maguk sem tudják kit keresnek (tudatosan nagyon jól el tudják mondani, de az totál más)


A mostani 30-40-es generációnak a 30%-a magányosan, család nélkül fog megöregeni... Tök gáz.


Nem csak Orbánisztán... hanem az ismerkedési, társadalmi kultúra miatt is érdemes innen elmenni. Itt csak termeljük a szingliket. A mostani huszonéves korosztálynak meg még nagyobb katasztrófa lesz ez idősebben.

2023. aug. 12. 00:04
 17/17 A kérdező kommentje:
:((((
2023. aug. 12. 04:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!