Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan ismerkedős története...

Van olyan ismerkedős történeted ami nem volt viszonzott, de ha az lett volna nagyon jó sztori lett volna?

Figyelt kérdés

Olyanra vagyok kíváncsi amiben leszólítottak téged/vagy te mást, kezdeményeztél, vagy csak egyszerűen jó háttértörténete van a sztorinak.

Az enyém beugrós munkahelyi, ahol én kezdeményeztem egy tök jó szöveggel, tök jók voltak a megismerkedési körülmények is, halványan sejtettem is hogy tetszhetek a srácnak, de utána kiderült hogy sajnos kapcsolata vab (sose kezdeményezek de ő megfogott annyira hogy felkeressem) vicces is hogy léptem, de kár hogy nem ismerhettem meg:D jó sztori lett volna



2023. jún. 12. 23:07
 1/5 anonim válasza:

Jártam egy képzésre, ahol párban kellett dolgoznunk. Ott volt egy nagyon szép nő, akivel együtt dolgoztam. Megtetszett a személyisége, így rövid időn belül inkább eltávolodtam tőle, amit - mint később kiderült - zokon vett, mert azt gondolta, hogy úgy viselkedek, mint a régi párja.

Csípett ő is engem, én is őt, de tanulni szerettem volna inkább, így távolságot tartottam tőle, majd a képzés végeztével különvált az utunk.

2023. jún. 12. 23:11
 2/5 anonim válasza:
Volt, de nem én kezdeményeztem akkor sem:D
2023. jún. 12. 23:19
 3/5 anonim válasza:
Kismillió ilyen történetem lenne, de azt nem lehet tudni hogy "jó sztori" lett-e volna belőle. Azok, amik folytatódtak, azok nagy része jó sztori lett. Hiszen ismerkedni izgalmas és jó dolog.
2023. jún. 12. 23:22
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 ez a kérdés,írd le
2023. jún. 12. 23:31
 5/5 anonim válasza:
Egyszer jó pár éve a szigeten volt egy fellépő, akinek már előtte több koncertjén voltam. De a szigeten szólóban lépett fel. Nem sok néző volt és én egyedül oda mentem a szinpad elé táncolni és egyfolytában egymást néztük. Többször rám mosolygott. Sőt, szinte nekem énekelt egy konkrét dalt. Aztán vége lett és ennyi. De ez örökre megmarad bennem. Azt nem mondom meg ki volt.
2023. jún. 12. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!