Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lèteznek mèg szèp ès "perverze...

MikeXxX kérdése:

Lèteznek mèg szèp ès "perverzebb" nők ?

Figyelt kérdés
Szingli fèrfikènt ismerkedek ès rendre prűd nőket ismerek meg amivel nincs is baj bár èn szóváteszem az elejèn hogy nem szeretnèk prűd barátnőt magam mellè . Tehát aki nem tartja magát prűdnek az le tudná írni nekem mi neki ami mèg "normális " nála akár privátban ha nem akar privátcunamit . Köszönöm az èrtelmes választ . 43f

2023. jún. 18. 11:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
Túl nagyok az elvárásaid hogy szép is legyen valaki
2023. jún. 18. 11:34
 2/49 anonim válasza:

Igen, és ha te is vonzó férfi vagy a "perverzséged" (érts ez alatt bármit is) mellett, akkor probléma nélkül megtalálod majd a megfelelő partnert magad mellé.

Mondhatni én is szép és perverz vagyok, akárcsak a párom (bár mindkettőnknél szubjektív a dolog, és lehet mások nem értenének egyet), de nem úgy indítottuk a kapcsolatunkat, hogy "figyelj, te prűd vagy?"; ezzel már eleve rossz alapokra helyezed a beszélgetést.

2023. jún. 18. 11:40
 3/49 anonim válasza:
Mi számít szépnek
2023. jún. 18. 11:42
 4/49 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy topmodell legyen az illető de azèrt egy szintet üssön meg már ha engem jókèpűnek mondanak edzek folyamatosan adok magamra nem vagyok igènytelen stb .
2023. jún. 18. 11:42
 5/49 A kérdező kommentje:
2# Nem így kezdek egy beszélgetést az szèp is lenne🤣! De puhatolni azèrt szoktam finoman egy egy cèlzással termèszetesen azt sem az elejèn csak ha már tèma a szex .
2023. jún. 18. 11:46
 6/49 A kérdező kommentje:
3# Nehèz lenne definiálni a szèpsèget ( termèszetesen mindenkinèl más) akkor úgy mondanám legyen azèrt átlag feletti kicsit .
2023. jún. 18. 11:49
 7/49 anonim válasza:
Igen léteznek, de a meghódításukhoz édeskevés az hogy valaki edzőterembe jár és "mások által jóképűnek mondott".
2023. jún. 18. 11:50
 8/49 anonim válasza:

Idegenek nem mondok semmit mennyire vagyok perverz. Akinek érdekes vagyok úgyis megtudja.

De nem így kezdjük, hogy szia szereted-e az analt, vagy mélytorkot stb…

2023. jún. 18. 11:59
 9/49 A kérdező kommentje:

7# Hóditással nem szokott gond lenni mivel mindig van szex de a gond az hogy az számomra kiábrándító szokott lenni pont ezèrt lett a kèrdèsem .

8# Mint már írtam nem így kezdem a beszélgetést inkább burkoltan cèlozgatok rá vagy amikor már szex van akkor kèrdezek finoman ezt azt csak erre rengeteg idő ès energia megy el aztán ott tartok hogy megint egy prűd nő akivel nem fog működni úgy sem mert hiányzik ez vagy az ami egyébként nem hatalmas dolgok hozzáteszem 🫤.

2023. jún. 18. 12:08
 10/49 anonim válasza:

Manapság ilyenek.

De persze neked ne legyen semmilyen igényed, ja és nyad ki a picsáját is, pénzeld is ha lehet.


Átérzem a problémádat, csak én már elengedtem, ha nem lesz, hát nem lesz.. már volt elég, az emlékeim két átlagéletre is sok lenne az átlagembernek. :D :D

2023. jún. 18. 12:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!