Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lèteznek mèg szèp ès "perverze...

MikeXxX kérdése:

Lèteznek mèg szèp ès "perverzebb" nők ?

Figyelt kérdés
Szingli fèrfikènt ismerkedek ès rendre prűd nőket ismerek meg amivel nincs is baj bár èn szóváteszem az elejèn hogy nem szeretnèk prűd barátnőt magam mellè . Tehát aki nem tartja magát prűdnek az le tudná írni nekem mi neki ami mèg "normális " nála akár privátban ha nem akar privátcunamit . Köszönöm az èrtelmes választ . 43f

2023. jún. 18. 11:18
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:

Mi lenne az a fene nagy perverzió, ha szabad megkérdrzni, amire nem hajlandó egy nő se, akit kifogsz?

Amúgy én nem tartom magam annak, viszont sok mindent csinálok az alap szexen kívül. De ha valaki kapcsolat elején ezt firtatná, tuti lekoptatnám. Nem akarnék ennyire szexközpontú párt.

39N

2023. jún. 18. 12:30
 12/49 anonim válasza:
Sajnos a magyar nők valóban nagyon prűdek. Erre legjobb példa az hogy szinte alig lehet találni normális szaunát, mert a magyar igényekhez igazítva melegedőre degradálják a többségüket. Pedig a szaunát csak meztelenül szabadna használni. Sajnos a barátnőim többsége is prűd, bár mostanában már olyan baráti körüünk van, akik nem szégyenlősek. Velük jobban is érzem magam. A férjemmel sem jöttem volna össze, ha prűd lennék, és így utólag belegondolva nagy kár lett volna, ha másként alakul.
2023. jún. 18. 12:48
 13/49 A kérdező kommentje:
11# Számomra alap dolog a csók ès az orális szex (adni és kapni) mostanában akikkel voltam egyáltalán nem volt nekik alap sőt nem is csinálták .Nem várok el anált (kivève ha a partnerem akarja) . Mélytorok sem kötelező dolog számomra ha akarja akkor mehet . Fehérnemű fètisem van ha ennyire èrdekel termèszetesen èn veszem meg amit közösen megbeszéltünk mivel nem olcsó darabok .
2023. jún. 18. 12:51
 14/49 anonim válasza:
És mi számít átlag felettinek mert aki szerintem az az másnak meg átlagos de remélem nem az ilyen plasztikazott vagy olyan típusra gondolsz az ilyen lányok akik posztolnak instagramra hogy pózolnak meg stb
2023. jún. 18. 12:53
 15/49 anonim válasza:

Itt szerintem két külön dologról van szó. A prűdségnek nem a perverzség az ellentetje. Ez a két dolog teljesen mást jelent.

Az egyik hogy mit vállal be a szexben, a másik meg hogy mennyire prűd és a kettő sokszor nem esik egybe. Ismerek olyan nőt, aki nagyon bevállalós, bármit megtesz a párjának otthon, akár perverz dolgokat is, de prűd és más előtt szégyenlős. De olyan barátnőm is van, aki nudista strandra jár, egyáltalán nem pűd, de a szexet csak a hagyományos módon szereti és nem akar extrát.

2023. jún. 18. 12:54
 16/49 anonim válasza:

Az orális szex bele kell hogy férjen, de azért ha a hagyományost részesíti előnyben, az nem baj. A csók nem is tudom miért lehet probléma. Az anál már nem hinném, hogy elvárható lenne. A perverzió pedig sokféle lehet, nem baj ha szereti a ligtos BDSM-et, de én nem is szeretném, ha nagyon perverz lenne és dúrva dolgokat akarna.

A 12-esre reagálva pedig igen, valóban ez a fajta prűdség rettentő nagy probléma itthon. Nekem is elvárás, hogy a szaunába merjen levetkőzni meztelenül mások előtt, és ne legyen már ennyire szégyenlős.

2023. jún. 18. 12:59
 17/49 A kérdező kommentje:

11# Számodra hogyan lenne nem szexközpontú ezek megbeszélése ?

14# Az interneten pózoló nő eleve ki van zárva nálam de az sem baj ha elègedett magával ès van rajta pár mű dolog emiatt persze számomra reális keretek között ne legyen egy csalánszopó verseny győztese mert attól hányok ès inkább lelombozó számomra de azèrt mert van tetoválása vagy èppen 8 centis körme mèg nem fogom elzavarni .

2023. jún. 18. 13:11
 18/49 anonim válasza:
Ezek alapján nem is vagy perverz, sokkal szokatlanabb vágyakra számítottam.
2023. jún. 18. 13:11
 19/49 anonim válasza:
Léteznek csak valószínűleg nem szinglik. Ugyebár nem véletlenül.
2023. jún. 18. 13:18
 20/49 A kérdező kommentje:
19# igen ez is lehetséges ok hogy sokkal hamarabb kelnek el a "piacon" .
2023. jún. 18. 13:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!