Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lèteznek mèg szèp ès "perverze...

MikeXxX kérdése:

Lèteznek mèg szèp ès "perverzebb" nők ?

Figyelt kérdés
Szingli fèrfikènt ismerkedek ès rendre prűd nőket ismerek meg amivel nincs is baj bár èn szóváteszem az elejèn hogy nem szeretnèk prűd barátnőt magam mellè . Tehát aki nem tartja magát prűdnek az le tudná írni nekem mi neki ami mèg "normális " nála akár privátban ha nem akar privátcunamit . Köszönöm az èrtelmes választ . 43f

2023. jún. 18. 11:18
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:

"aki nem tartja magát prűdnek az le tudná írni nekem mi neki ami mèg "normális " nála"


Ha voltál már nővel, te is tudod, mikor prűd egy nő, és mikor nem. Idegenek válasza ebben teljesen irreleváns, mert nem a mi barátnőnk lesz a következő lány, hanem a tied. Felnőtt férfitól ez nagyon hiteltelen kérdés. Emellett amiket leírtál, nem perverz igények, egy prűd nő is teljesíti őket.

2023. jún. 18. 13:47
 22/49 anonim válasza:

11-es vagyok. Úgy nem lenne szexközpontú, ha kapcsolatban beszélnénk ezt meg, nem az első 1-2 alkalommal elemeznénk ki. A ki mit szeret nem ide tartozik, mert azt azért tisztázni kell, hogyan lehet jól órömöt okozni a másiknak. De nyilván itt a szolid együttlét a téma, nem a durva fétisek pl.

Amúgy nem értem, miért akarsz te perverz nőt, ha te sem vagy az? Nekem ennek sokkal többre van igényem, pedig nem is tartom magam perverznek, mint mondtam.

2023. jún. 18. 13:55
 23/49 anonim válasza:

Pontosan..vannak ilyenek de már elkeltek. Néha néha tudsz találni egyet akinek befuccsolt a kapcsolata és épp szabad egy rövid időre..

Azok közt akik középkorúak és hosszú távon szinglik az nem véletlenül van így, legalábbis legtöbbször. Azok közt sok a besavanyodott kapuzárási panikrohamos nő akinek egy herceg kéne, aztán ha szóba hozod a szexet akkor elkönyvelni, hogy egy újabb barom pasi aki csak b@szni akar. Pedig a szexualitás igenis nagyon fontos egy kapcsolatban és gyönyörű dolgokat lehet megélni együtt. És ha olyan párod van akivel jól kijösz minden téren ráadásul oda vagytok egymásért szexuálisan is az a mennyország. Sajnos frigid és elfojtott szexualitású nőkkel ezt sosem fogod megélni ahogy ők sem , csak épp ők nem tudják mit hagynak ki és nekik a katasztrófával egyenlő ha egy pasi majd a kapcsolatban dugni is akar. Pedig a női testből és lélekből is csodákat lehet kihozni, annál aki hagyja, na meg aki ki tudja.

2023. jún. 18. 14:00
 24/49 anonim válasza:
Aki ilyen az meg is él belőle
2023. jún. 18. 15:18
 25/49 A kérdező kommentje:
21# semmi hihetetlen nincs ebben azon kívül hogy akkor èn ezek szerint extra prűd nőket fogtam ki mivel náluk mèg csak az orális szex sem fèrt bele nem hogy komolyabb dolgok .
2023. jún. 18. 16:32
 26/49 A kérdező kommentje:
11#vagy 22# Ez a legjobban vágyott dolog azèrt ezt emeltem ki termèszetesen a BDSM is mehetne ami belefèr a másiknak is az már inkább a perverzebb kategória.
2023. jún. 18. 16:35
 27/49 anonim válasza:

A szèp és perverzv nők elkeltek fiatalon :)

Mint ahogy a jókèpű, normális fèrfiak is.

2023. jún. 18. 20:31
 28/49 anonim válasza:
#7 ha akkora spíler lennél a csajozásban mint amennyire öntömjénezed magad már lenne annyi tapasztalatod, hogy az ismerkedési fázisban lásd kit meddig lehet elvinni...
2023. jún. 18. 21:15
 29/49 anonim válasza:

10. Miért baj ha a nő is elvárja az orált? Lol.


Én is torkozok, lenyelem. Akkor a férfi nyaljon már ki, ne kelljen könyörögni.. főleg hogy szőrtelen és mosakodóval mosom és probotikumot is szedek.

2023. jún. 18. 21:24
 30/49 anonim válasza:

#29 lol mi köze a probiotikumnak a nyaláshoz? :DDD a torkozás dicséretes.


kérdező meg. remélem itt becsajozol, a sok pénzem van és annyira perverz vagyok, hogy orált szeretnék dumával? :D

2023. jún. 19. 00:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!