Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as 40-es elvált apukaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as 40-es elvált apukaként hol érdemes ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Baráti köröm elkopott, mert a családnak és a munkának szenteltem minden időmet, egyedül bulizni menni meg ciki, és már nem is az én világom. Társkeresőn tapasztalatom szerint két véglet van, vagy az, amelyik tőlem nem akar semmit, mert gyerektelen, jól kereső, kigyúrt álompasit akar, vagy a másik véglet az, akivel meg én nem szeretnék kapcsolatot, mert ápolatlan, csúnya vagy butácska. Félre ne értsen senki, én sem bombanőre vágyom, csak egy rendes társra, olyan nőre, amilyen én vagyok férfiban. Szórakozóhelyeken és társkeresőn kívül hol érdemes ismerkedni a fővárosban? Egyébként jóképűnek mondott férfi vagyok, de az önbizalmamat nagyon hazavágta a válásom pár éve, ez meg tudom, hogy taszító a nőknek.
2023. ápr. 6. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol, ahol nők is vannak. De tényleg. Hatalmas, modern össznépi téveszme, hogy csakis szórakozóhelyen és társkeresőkön lehet ismerkedni. Az a tapasztalatom, hogy kb pont ezen a két helyen nem. Pont azért, mert mindenki ráfeszülve akar ismerkedni.

Piacon, boltban, postán a sorban, buszmegállóban, vagy tényleg bárhol, ahol nők is vannak, kiválóan lehet ismerkedni.

2023. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy bátor és kezdeményező. Ettől függően bárhol lehet, hiszen neked kellene kezdeményezni.
2023. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért arra vigyázz hogy ne légy depressziós a sok elutasítástól! Pl. nálam az volt, hogy akik tetszettek, azok levegőnek néztek. Jó, most ne gondolj bomba nőkre! Akik meghódíthatatlanok azok a vékony nők. A 40-es korosztályban már alig vannak ilyenek, akik mégis, azok meg prémium "termékek". Önmagukra is így néznek, meg a férfiak is így kezelik őket. Egy ilyen nő nagyjából bárkit választhat magának, legyen az külső, belső, anyagi helyzet. Szóval ha beéred a 70-120kg közötti, nem túl mutatós, nem túl szép, nem túl szórakoztató kategóriával, akkor van esélyed. Minőségi nőt elváltan, 40-es korosztály vonzáskörzetében esélytelen találnod.
2023. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyermeked veled él vagy az édesanyjával, mert ez is fontos. Ha veled él, akkor esetleg olyan helyeken, ahova mentek programokra. Egyébként meg tényleg igaz, hogy bárhol, ha úgy hozza az élet. Ilyenkor már nagyon nehéz ismerkedni, hisz gyerek-háztartás-munka mellett nincs is ideje az embernek úgy kimozdulni, mint szingliként. Szerintem egyedülálló anyáknál volna leginkább esélyed, mivel prioritásaitok, elfoglaltságaitok hasonlóak. Gyermektelenek általában nem kezdenek gyerekessel, persze vannak kivételek! Szóval a társkeresőzést nem zárnám ki, mint lehetőség, esetleg próbáld meg itt az oldalon! Sok sikert!
2023. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!