Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek sem kedvel engem...

Szerintetek sem kedvel engem igazán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tinderen nemrég elkezdtem beszélgetni egy sráccal, majd onnan átmentünk Facebookra.


Itt állandóan azt csinálja, hogy írok valamit, megnézi, majd órák múlva válaszol.


Ez csak szerintem jelenti azt, hogy nem igazán érdeklem? Mert nekem ez jön le belőle. Nekem ez

olyan, mintha élőben kérdeznék valamit, ő meg elmenne válasz nélkül pl vásárolni egyet, majd visszajönne és akkor válaszolná meg a kérdésemet:D


Sajnos engem ezzel nagyon ki lehet akasztani, akkor inkább örülnék, ha meg sem nézné, csak majd ha tényleg ráér egyből válaszolni.


Így olyan, mintha csak kényszerből beszélgetne velem.


Pedig érdeklődő, normális, de valahogy úgy érzem, hogy mégse fogtam meg igazán, ha ennyire nincs kedve válaszolni.


Ti mit gondoltok?



2023. júl. 30. 14:45
1 2
 1/16 Hellmano válasza:
Annyira lassú a gondolkodása, hogy órákat vesz igénybe neki a válasz :D
2023. júl. 30. 14:51
 2/16 A kérdező kommentje:

Haha, köszi a választ, feldobtad a napomat:D


De sajnos nem hiszem, elég intelligensnek tűnik:)

2023. júl. 30. 14:53
 3/16 anonim válasza:

Sokan kellemetlennek tartják elvallalni ha elveszítették az érdeklődést. Nem tudom hogy ebben az esetben ez történt-e, de én azt mondanám hogy lehet hogy kezdetben jobban érdekelted, de már nem annyira.


De ő lehet hogy csak szimplán fordítva van vele, megnezi de nem tud válaszolni, mert úgy van vele ha fontos nagyon akkor válaszolna azonnal, de egyébként annyira nem ér rá hogy ténylegesen válaszoljon bármire.

Bár ezt mondjuk nem tudnám megérteni.


Vagy csak ennyire sok idő kell neki hogy megfogalmazódjon benne a válasz 😆

2023. júl. 30. 14:54
 4/16 anonim válasza:
Nem tudom, hogy milyen terjedelműek ezek a gondolatváltások, de nem lehet, hogy akkor válaszol csak, amikor van ideje írni/írogatni jobban.
2023. júl. 30. 14:55
 5/16 Hellmano válasza:
Jó, hátha meg kell rágnia a mondandóját, mielött rányom az elküld gombra, lehet addig 100-szor újrafogalmazza, hogy "tökéletes" legyen az a nem vagy igen :D Amúgy, ja nagyon lelombozó, ha valaki csak órák múlva válaszol, főleg, ha látod elolvasta...akkor minek olvassa el nem?
2023. júl. 30. 14:55
 6/16 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem csak engem zavart ez. Azt hittem nem normális, hogy "ennyi" zavar. De most picit megnyugodtam, köszi:)


Esélyes, hogy akkor csak tényleg elveszítette az érdeklődését és nem akar megbántani, de szerintem ez így rosszabb, mintha csak megmondaná, hogy bocs, mégsem megy:')

2023. júl. 30. 14:59
 7/16 anonim válasza:
Ha erdekelne a tema, azonnal valaszolna, nem huzna az idot.
2023. júl. 30. 15:22
 8/16 anonim válasza:
Itt is nyitott vagy az ismerkedésre? :)
2023. júl. 30. 15:23
 9/16 anonim válasza:
Sajnos van fontossági sorrend. Valószínű te csak ennyire vagy fontos. 😕
2023. júl. 30. 15:30
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 bocsi, de egyelőre nem szeretnék mással ismerkedni, az nem lenne fair vele szemben:)


Szerintem is hátrébb csúsztam a listán.


Hát, a téma az csak ilyen ismerkedős, ki mit szeret, hobbik, ilyenek

2023. júl. 30. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!