Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek elmondjam neki,...

Szerintetek elmondjam neki, hogy FÜLIG szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja elkezdtem ismerkedni, randizni egy csinos lánnyal, aki már régóta tetszett. Neki pár hónapja lett vége egy hosszabb kapcsolatának.

Nagyon jókat beszélgetünk, s nekem egyre többet jelent a vele való találkozás, olyannyira, hogy FÜLIG beleszerettem, állandóan csak rá tudok gondolni, teljesen elvarázsolt.

Szerintetek gáz, ha nyíltan elmondom neki, hogy fülig szerelmes lettem belé? Ti hogy fogadnátok egy ilyen vallomást?



2023. aug. 2. 14:29
 1/9 anonim válasza:
Mondd csak el nyugodtan!
2023. aug. 2. 14:33
 2/9 anonim válasza:
ha szeretnél egy új barátot akkor mondd el neki mert biztosan friendzoneolni fog
2023. aug. 2. 15:03
 3/9 qborka válasza:

Akkor örülnék,ha,én is ugyanígy éreznék.

Egyébként inkább teher lenne, hiszen nem tudom viszonozni és fajdalmat okozni sem jó.


Csak ad valami jelet,utal rá a testbeszéde,hogyan viszonul hozzád.

Várj még 2-3 találkozót, aztán ha még így érzel és úgy gondolod,viszonzásra talál, mondd el neki. Annyit mindenképpen,hogy teljesen elvarázsolt. 🙂 Sok sikert


43N.

2023. aug. 2. 15:26
 4/9 anonim válasza:
Ne
2023. aug. 2. 16:03
 5/9 Hellmano válasza:
Ha az exéről beszélgettetek és a hozzákapcsolódó negatív/pozitív dolgokról, akkor offold, mert csak barátnak tekint, akinek elmondja ezeket. Ha ilyenről nem volt szó soha, akkor próbálkozz be nyugodtan.
2023. aug. 2. 16:08
 6/9 Noren1989 válasza:
Szerintem valami bajod van, Bàstya.
2023. aug. 2. 16:45
 7/9 anonim válasza:
semmiképp
2023. aug. 2. 20:04
 8/9 anonim válasza:
Várj még vele legalább egy hónapot szerintem.
2023. aug. 2. 21:38
 9/9 anonim válasza:
Még ne. Ezt így ne, csak valami finomított verzióban.
2023. aug. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!