Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam annak a lánynak akibe szerelmes vagyok, hogy ez történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Érdekes helyzetbe kerültem . Van egy lány aki szerelmes belém , és én is belé, úgy néz ki összejövünk. 31.-én délután megigértem neki ,hogy semmi sem lesz , se a szemnek , sem a kéznek. Szórakozóhelyre mentem egy barátommal . Kicsit sokat ittam , be voltam csiccsentve . Ekkor odajött hozzán egy lány ,elkezdett haverommal táncolni. Majd haverom elment a mosdóba , én addig táncoltam , a lány odajött táncolt kicsit közel hozzám majd meegcsókolt. Ez kb 2 percig tartott mire rájöttem mekkora hülyeséget csinálok , és ,hogy ezt nem lehet. Szerintetek elmondja a lánynak ,hogy ez történt vagy ne ?



2020. jan. 1. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem jó hazugsággal és titkolózással kezdeni egy kapcsolatot.
2020. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem igen.

Ráadásul a pia nem kifogás. Akkor is tudod mit csinálsz, max néha úgy csinálsz hülyeséget, hogy akkor jó ötletnek tűnik. De erre emlékszel is gondolom, szóval tudatodnál voltál.

Mint mondtam a pia nem kifogás. Voltam olyan atom részeg már, hogy barátnőm mégis eltudott jönni a buli végére és oda jött hozzám. Én meg nem ismertem meg és mondtam neki, hogy barátnőm van. Innen is látszik mennyire nem számit a pia, ha nem akarod nem csinálod.

2020. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg tartsd meg magadnak. Ha szereted a lányt, miért bántanád meg? Úgy sem lenne megbocsájtó. Ha el akarod veszíteni, akkor legyél igazmondó.
2020. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem feltétlenül szükséges. Csak felesleges vitákat szülhet, ha esetleg a lány megkérdőjelezi a hűségedet. Viszont ha bűntudatod van, akkor mondd el neki, ha szeret, megérti. Végülis nem történt semmi, nem éltél vissza a helyzettel és csaltad meg.
2020. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom,hogy jobb elmondani. Ha rendes értékelni fogja az őszinteséget, inkább most, mert ha 2 hónap múlva derül ki,az sokkal rosszabb fényt vet rád.
2020. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Jobb öszíntének lenni, előbb utóbb kiderül és utána lőttek a kapcsolatnak vagy legalábbis súlyosan mérgezni fogja hogy nem mondtad el az igazat.
2020. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ha elmondod neki. Egyszer így is úgy is kiderül, és az hogy később tudja meg, csak minden sokkal rosszabbá fog tenni.
2020. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!