Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik társkereső app a...

Melyik társkereső app a leghasználhatóbb?

Figyelt kérdés
A Tinder szinte teljesen halott. Pár éve még használható volt, most már csak fake profilokkal matchelek vagy senkivel. Csomószor olyan profilokat dob be akik messze vannak hiába állítgatom a távolságot, kuka. Ezen kívül a Badoot próbáltam, ami még úgy-ahogy használható, de kevés felhasználóból lehet válogatni és ott is sokszor messzebbi profilokat dob be, kevés sikerem volt. Próbáltam a Hinge, OKcupid meg még egy párat de ezek mégrosszabbak, sokszor üzenni se enged ha nem fizetsz és tele van kamuprofilokkal. Nem tudom ezeken kívül van e valami ami ténylegesen működik is, mert azt vettem észre hogy ezeknél az appoknál csak a pénz érdekli a fejlesztőket.

2023. aug. 17. 12:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
Randivonal
2023. aug. 17. 12:59
 2/13 anonim válasza:
mindegyiknek 1 a célja és mind ugyanaz a séma. ez nem jó kérdés. Sztem egyik sem használhatóbb mint a másik. Pasik dugni mennek fel.. nők meg like-okkal motiválni magukat későbbi rendes randikhoz. A többség ilyen és hát.. elrontja a platformot.
2023. aug. 17. 13:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez is benne van igen, de a fő probléma inkább az lehet hogy úgy írják meg az algoritmusokat hogy véletlenül se matchelj olyannal aki túl közel van és illik is hozzád, mert akkor utána nem lenne szükség az appra. Nem véletlenül van éves tagság, nem érdekük hogy találj valakit hosszútávra. Rövidebb távra meg azért lehetetlen, mert 10/9 lány beleírja a bemutatkozásába hogy csak hosszú kapcsolat jöhet szóba. Játsszák a szűz lányt, de persze ha élőben találkoznék vele egy buliban lehet hogy 2 ital után lehetne vele kezdeni bármit 😀
2023. aug. 17. 13:28
 4/13 anonim válasza:
Tinder?
2023. aug. 17. 14:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést.
2023. aug. 17. 14:36
 6/13 anonim válasza:
Próbáld meg az anotlakot.
2023. aug. 17. 15:03
 7/13 anonim válasza:
GyK.!
2023. aug. 17. 15:04
 8/13 anonim válasza:
Elittárs
2023. aug. 17. 16:23
 9/13 A kérdező kommentje:

Működhet csak ugye nem mindenki diplomás "értelmiségi". 😀

Köszi a tippeket majd kipróbálgatom őket

2023. aug. 17. 16:29
 10/13 anonim válasza:
Facebook társkeresős csoportokat próbáltál?
2023. aug. 19. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!