Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan aki szívesen...

Van itt olyan aki szívesen ismerkedne idősebb nővel(45 vagyok )?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a korombéli férfiak egyszerűen nem olyanok mint én, bennem még van gyermeki viselkedés, de persze tudok komoly is lenni, meg jobban kijovunk a nálam 10-15 évvel fiatalabbakkal:)


Tudom furcsa,hogy itt próbálkozom, de 1x felmentem egy társkereső oldalra és hát minden kedvem elment ... szóval lenne kedve valakinek ismerkedni:)? képet küldjön aki igen!! ;)



2023. aug. 18. 11:41
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:

ahhoz kepest eleg sokat irtal ki te kis gyasz.

es igen 17es, a nok ilyen buta parasztok mint ahogy lathatod

2023. aug. 18. 15:47
 22/46 anonim válasza:

Helyileg merre található ez a 45 éves nő?

Miért felemás a szöveg ékezetek tekintetében?

Én miért tudok különb fogalmazást összehozni, mint egy olyan személy, akitől elvileg tanulnom kéne?

2023. aug. 18. 16:36
 23/46 anonim válasza:

még ha csak kíváncsiság is szívesen ismerkedem mondjuk én ronda pasi vagyok szóval kíváncsi vagyok én is lesz-e reakció.

27 f

2023. aug. 18. 18:57
 24/46 anonim válasza:
45 még nem idős, nem mintha én az lennék... ha gondolod, oké. Lakóhely nem számít, 38 év alatt egy helyi barátnőm volt...
2023. aug. 18. 21:44
 25/46 anonim válasza:
#6 Én szívesen elküldöm neked, amiket én kaptam itt eddig, ha ennyire irigyled a kérdezőtől. :D
2023. aug. 18. 22:34
 26/46 anonim válasza:

Mindenképpen ÉLETTÁRSAT, VAGY HÁZASSÁGOT SZERETNÉL?!


Én nőként barátkoznék nővel. (Nagyon gyakran MUNKATÁRS(!) jelölteket is keresnék, de a legeslegtöbben szabadidő eltöltésére keresnek partnereket.)


Önfeledten örülni én is tudnék (majdnem megtaláltam a végleges páromat, de lehet, hogy újabb szakítópróba elé nézünk...)


Július eleje óta szenvedek a kényszerű elhidegüléssel. Kizárólag a MUNKALEHETŐSÉGEK(!) világába tett visszalépési kísérletek kötnek már csak össze minket. Az sem kevés szerencsére.


49/N

2023. aug. 19. 05:42
 27/46 anonim válasza:
Nem kellesz, komolytalan ès öreg vagy már 🤷🏻‍♂️
2023. aug. 19. 06:12
 28/46 anonim válasza:

A középkorúak még nem annyira túl idősek!


"Nem csak a húszéveseké a világ..." - egy dal is ezt hangoztatja a régi időkből. (Az előadó nem jut most eszembe...)


Az öregkor alsó határa 60. életév. Ráadásul még a 60. évesek is aktív korúaknak számítanak - ritkán mennek előnyugdíjba ma már.


65. életév lett egységesen nőknek és férfiaknak egyaránt. (Vannak, akik friss nyugdíjasként is munkát vállalnak!)


Orvosok körében nem ritka a 75. év körüli nyugdíjba vonulás. Nem egy ilyet ismerek (volt háziorvosom és más szakorvos.) Olyat is hallottam már, hogy 81 évesen ment nyugdíjba onkológus igazgató asszony...

2023. aug. 19. 06:58
 29/46 anonim válasza:
Nőben annyira nem öreg a 45.
2023. aug. 19. 07:51
 30/46 anonim válasza:
Nőben 60-70 éves korig is dughatok, ha egy kicsit is jol nez ki ;)
2023. aug. 19. 10:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!