Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki hol "talált" szeretőt?...

Ki hol "talált" szeretőt? Hogyan találjak szeretőt?

Figyelt kérdés
Van egy jelenleg 10 hónapos gyerekem, és úgy érzem, hogy egyszerűen nem tudok tovább a házasságomban boldog lenni. Sajnos kiderült, hogy a férjem teljesen "anya kicsi fia". Próbáltam a férjemmel megbeszélni a problémás helyzeteket, a vitákat, de nem sikerült soha dűlőre jutnunk, ezért végül megkértem, hogy költözzön el,szeretnék elválni tőle. Erre mindössze egy "nem" volt a válasza. Borzasztó mérgező a kapcsolatunk, rosszul érzem magam benne, jártam már pszichológusnál is e miatt. Nagyon vágyom arra, hogy szeretetet, szerelmet, odafigyelést kapják, de egyszerűen nem tudom, hogy honnan, kitől, hogyan tudnám ezt megvalósítani (a férjemtől semmit sem kapok meg ezek közül). Hogyan tudnék egy szeretőt "szerezni"? Nem tartom valószínűnek, hogy bárkinek vonzó lennék egy 10 hónapos babával. Persze, nyilván tudom, hogy semmi komolyat, maximum testi kapcsolatot várhatnék az adott személytől, de lehet, hogy már ez is segítene a lelki állapotomon. Az a baj, hogy minél inkább vágyom egy szeretőre, annál kevésbé látok esélyt arra, hogy megkapjam.

2023. aug. 31. 21:10
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
Mi tart vissza, hogy elválj? Nem kell ehhez a férjed beleegyezése, így is eltudsz válni! Keress egy ügyvédet!
2023. aug. 31. 21:22
 2/51 A kérdező kommentje:
Valószínű ez lesz a valódi megoldás.
2023. aug. 31. 21:26
 3/51 anonim válasza:
Csak ha nem akarod még mélyebbre lökni magad. Ha kíváncsi vagy, hogy milyen mély lehet a nyúl ürege, akkor jöhet a szerető.
2023. aug. 31. 21:28
 4/51 anonim válasza:
Az egyesnél a pont, manapság olyan könnyen el tudnak válni az emberek, nehogy már az legyen az első gondolat, hogy szeretőt szerezz...
2023. aug. 31. 21:32
 5/51 anonim válasza:
Olyan is jó, akinek kicsi a rudija? 🙄
2023. aug. 31. 21:34
 6/51 anonim válasza:

Minek kellett akkor a gyerek? Komolyan kérdezem, rosszindulat nélkül.


Ha mérgező a kapcsolat, feltételezem nem most kezdődött. Minek szültél egy gyereket egy olyannak, akiről tudod, hogy nem tesz boldoggá?!

2023. aug. 31. 21:37
 7/51 anonim válasza:
5, Valószínűleg ez az egyetlen kérdés amitől falnak tudna menni, hagyjad már ezzel.
2023. aug. 31. 21:42
 8/51 anonim válasza:
Maradt még par wellness kuponom, irj! :D
2023. aug. 31. 22:40
 9/51 anonim válasza:
Egyedül életképtelen vagy hogy még el sem váltál de már szerető kell aki eltart a gyerekeddel együtt? Nevetséges ez a mentalitás. Én akkor szülök gyereket majd (férfi létemre) amikor teljesen stabilizáltam magamat nem mástól várom a csodát nem véletlenül van teljes remote munkám Svájcba IT contractorként és aktív vállalkozásom a Balatonon, valamint a nyaralóm kiadva a nyári szezonra, a Budapesti lakásom pedig egész évben albérlőkkel tele. Én ha kell egy egész kolóniát felnevelek egyszemélyben, mert megtehetem.
2023. aug. 31. 23:02
 10/51 anonim válasza:
Az autofellációból nem lesz gyerek, hiába is akarnál szülni.
2023. aug. 31. 23:18
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!