Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki hol "talált" szeretőt?...

Ki hol "talált" szeretőt? Hogyan találjak szeretőt?

Figyelt kérdés
Van egy jelenleg 10 hónapos gyerekem, és úgy érzem, hogy egyszerűen nem tudok tovább a házasságomban boldog lenni. Sajnos kiderült, hogy a férjem teljesen "anya kicsi fia". Próbáltam a férjemmel megbeszélni a problémás helyzeteket, a vitákat, de nem sikerült soha dűlőre jutnunk, ezért végül megkértem, hogy költözzön el,szeretnék elválni tőle. Erre mindössze egy "nem" volt a válasza. Borzasztó mérgező a kapcsolatunk, rosszul érzem magam benne, jártam már pszichológusnál is e miatt. Nagyon vágyom arra, hogy szeretetet, szerelmet, odafigyelést kapják, de egyszerűen nem tudom, hogy honnan, kitől, hogyan tudnám ezt megvalósítani (a férjemtől semmit sem kapok meg ezek közül). Hogyan tudnék egy szeretőt "szerezni"? Nem tartom valószínűnek, hogy bárkinek vonzó lennék egy 10 hónapos babával. Persze, nyilván tudom, hogy semmi komolyat, maximum testi kapcsolatot várhatnék az adott személytől, de lehet, hogy már ez is segítene a lelki állapotomon. Az a baj, hogy minél inkább vágyom egy szeretőre, annál kevésbé látok esélyt arra, hogy megkapjam.

2023. aug. 31. 21:10
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
Sajnálom, de az igazság, hogy a szerető nem old meg semmit. Tapasztalatból mondom. Csak több bajt generál minden téren.
2023. aug. 31. 23:24
 12/51 anonim válasza:

"10 hónapos gyerekem"... "a férjem"... "kiderült, hogy anya kicsi fia"...


Csak nekem sántít ez az egész? Mennyi ideje ismeritek egymást? A házasságot nem szabad elkapkodni. Olyat ismerek, aki egy év ismeret után házasodott és nem működött végül. Olyat is ismerek, aki évek múltán házasodott és boldog kapcsolatban van. Más variációkról nem tudok, de nem jelenti azt, hogy nem létezik. Viszont ha a szeretőt választod, akkor te sem lennél jobb a férjednél.

2023. szept. 1. 00:04
 13/51 anonim válasza:
elolvastam, és eltört az agyam, és felrobbantak a szemeim
2023. szept. 1. 02:21
 14/51 anonim válasza:
Ez a gyerek meg házasság egy alkalmi szex eredménye? Mert a sztorit másképp nemigen tudom elképzelni.
2023. szept. 1. 06:35
 15/51 anonim válasza:
A következő párodat próbáld meg még szülés előtt megismerni. Ha nem folyton magaddal foglalkoztál volna, lehet hogy ezt is megismered időben.
2023. szept. 1. 07:59
 16/51 Hellmano válasza:
Itt nem szeretőt keresel te, hanem egy balekot, akit megfoghatsz magadnak és úgymond "biztos" pontot, akivel leléphetsz a férjed elöl és a nyakába varrod, majd a gyereket meg magadat is...
2023. szept. 1. 08:08
 17/51 anonim válasza:

Na ezért nem szeretnék magamnak gyereket... jön a nőnél szülés utáni depresszió, vagy bármi tragédia, és a társadalom a válásra bíztatja őket, undorító.


És a legundorítóbb, hogy a barátnői is, ezt jól látható, hány olyan randim volt, ahol a nő elvált, és olyan büszkén mesélte el a válásának a történetét, mintha valami hős tett lett volna, és látható volt a szemében, hogy az összes női barátja támogatta ebben....ez kollektív női bűnösség, férfiatlanítás, ahogy már írták itt régebben jópáran, mert ebben a világban két érték van a nő meg, a *** érzelmei....


A 21.századi nőnek nincs értéke, olyan mint egy bankautomata, amely nem tud pénzt nyomtatni, lehet szép az automata, de semmire nem használható, nehezen akar szülni, és ha szül, akkor meg egyből lelép....ezért küzdeni?:/

2023. szept. 1. 11:29
 18/51 A kérdező kommentje:
Gratulálni tudok a primitív gondolkodásotokhoz (igen, primitív). Én egy szóval sem írtam, hogy szeretném "eltartatni magam". 8 év együttjárás után házasodtunk össze, tehát az sem igaz, hogy a gyerek egy "alkalmi szex" eredménye. Igen, 8 év alatt nem derült ki, hogy mennyire befolyásolható a férjem (negatív irányba) az anyja által. Ti, akik itt osszátok az észt, biztosan mindig jó döntéseket hoztok, és ez által tökéletes is az életetek.
2023. szept. 1. 11:34
 19/51 anonim válasza:
Az utolsó mondatra reagálnék: igen.
2023. szept. 1. 11:42
 20/51 anonim válasza:

"Ti, akik itt osszátok az észt, biztosan mindig jó döntéseket hoztok, és ez által tökéletes is az életetek."


Ez határozottan így van.

2023. szept. 1. 11:45
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!