Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki hol "talált" szeretőt?...

Ki hol "talált" szeretőt? Hogyan találjak szeretőt?

Figyelt kérdés
Van egy jelenleg 10 hónapos gyerekem, és úgy érzem, hogy egyszerűen nem tudok tovább a házasságomban boldog lenni. Sajnos kiderült, hogy a férjem teljesen "anya kicsi fia". Próbáltam a férjemmel megbeszélni a problémás helyzeteket, a vitákat, de nem sikerült soha dűlőre jutnunk, ezért végül megkértem, hogy költözzön el,szeretnék elválni tőle. Erre mindössze egy "nem" volt a válasza. Borzasztó mérgező a kapcsolatunk, rosszul érzem magam benne, jártam már pszichológusnál is e miatt. Nagyon vágyom arra, hogy szeretetet, szerelmet, odafigyelést kapják, de egyszerűen nem tudom, hogy honnan, kitől, hogyan tudnám ezt megvalósítani (a férjemtől semmit sem kapok meg ezek közül). Hogyan tudnék egy szeretőt "szerezni"? Nem tartom valószínűnek, hogy bárkinek vonzó lennék egy 10 hónapos babával. Persze, nyilván tudom, hogy semmi komolyat, maximum testi kapcsolatot várhatnék az adott személytől, de lehet, hogy már ez is segítene a lelki állapotomon. Az a baj, hogy minél inkább vágyom egy szeretőre, annál kevésbé látok esélyt arra, hogy megkapjam.

2023. aug. 31. 21:10
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
Hidd el, jobban jársz, ha elvalsz, és utána keresel kapcsolatot, tudom, csak belevágni nehéz.
2023. okt. 7. 16:50
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!