Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnö Sopronban?

Barátnö Sopronban?

Figyelt kérdés
17 éves Soproni fiú vagyok szakközépiskolában. Eléggé ugy vagyok mostanában hogy nagyon szeretnék egy barátnöt akiben megbizhatok és mindent megoszthatok vele. Depresszio gyogyszert is szedek mert régi osztályom nagyon kiközösitettek mivel apukám nem magyar és rasszista megjegyzéseket kaptam mindennap 5-8 ig. Jelenleg 119 kilo 185 cm vagyok sulyom vegett nem talalol. de nekem olyan lany kene aki ezt elnezi en sem a kulsore megyek hanem a belsore hogy megertsuk egymast meg ilyenek es egyszeruen sehogyan sem megy nekem. Mar nagyon szeretnek egy baratnot mint mondtam depressziom vegett is. Így hogyan talaljak magamnak part hogy onbizalmam sincs? Ha valaki tud tanacsokat adni szivesen elfogadom + Ha van ilyen Soproni lány nyugodtan irhat és megbeszélhetjük

2023. szept. 21. 21:59
 1/4 anonim válasza:
Tudok egy csajt arra 17 éves, 129 kiló 179 cm, pont keress egy barátot, megmutatom a kérdésed neki.
2023. szept. 21. 22:09
 2/4 anonim válasza:
Probald meg a szakközepes csajokat. Ök általában szexéhesebbek.
2023. szept. 22. 21:32
 3/4 anonim válasza:
#1: Engem érdekelne.
dec. 3. 09:05
 4/4 anonim válasza:
Figyelj egy barátnő nem biztos, hogy kitud rángatni a depiből, de persze jól jön. Őszintén szólva egy igaz barát többet ér mint egy barátnő mert egy barátnővel több a baj és nehezebb kezelni vele a Kapcsolatot. Én is voltam már hasonló helyzetben, én is Soproni vagyok ha van kedved dumálhatunk a témáról aztán jobb lesz mindkettőnknek. De remélem azért tudsz beszélni azzal a lánnyal akit ajánlottak neked
dec. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!