Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha valaki olyan nőt keresek...

Ha valaki olyan nőt keresek magának aki háztartásbeli szeretne lenni, az azt szeretné, hogy a maradék 4 milliárd nő se dolgozzon?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 12:12
 1/7 anonim válasza:
rólad van szó vagy másról vagy nőkről? mi a kérdés?
2023. szept. 27. 12:18
 2/7 A kérdező kommentje:

*keres


elírtam

2023. szept. 27. 12:20
 3/7 anonim válasza:
Nem.
2023. szept. 27. 12:26
 4/7 anonim válasza:

Istenem, most komolyan képes voltál kiírni egy kérdést azért, mert nem tudtál megérteni egy egyszerű mondatot? :D

A kérdező lakóautóba keresett nőt maga mellé egy kérdésben. Korábban pedig háztartásbeli nőt keresett.

Elkezdett arról beszélni, privátban, hogy a nő, akit a lakóautóba keres, az milyen munkát tudna ott csinálni. És kérdeztem tőle, hogy akkor ezekszerint már nem szeretné e, hogy a nője ne dolgozzon. Ezt ő úgy értelmezte, hogy én azt írtam neki, hogy szerinte az összes nőnek háztartásbelinek kellene lenni. Ennyi a sztori. :D

2023. szept. 27. 12:27
 5/7 A kérdező kommentje:

"A kérdező lakóautóba keresett nőt maga mellé egy kérdésben."


Már ez a rész sem igaz :)

2023. szept. 27. 12:29
 6/7 anonim válasza:
Magának akar hasonló mentalitású párt mindenki. Ezen túl normális embert nem érdekel más, ha békén hagyják.
2023. szept. 27. 12:32
 7/7 anonim válasza:
Anonymousranterrel meg nem érdemes szóba állni privátban (sem).
2023. szept. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!