Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nagy égés ha valaki...

Mennyire nagy égés ha valaki 28 évesen nem dolgozik,hanem a háztartásbeli dolgokat látja el?

Figyelt kérdés
5 hónapja költöztem el, idegen megyébe kerültem. Még mindig nagyon nehézkes a beilleszkedés, és a ház is nagy felújítás alatt van. Festek, takarítok, ha jó idő van gazolok a kertben,azt alakítom stb. A párom azt mondta,egyenlőre maradjak itthon, csináljam ezeket a dolgokat, és ha lesz kedvem majd elmegyek dolgozni,és főleg akkor,ha úgy érzem,hogy sikerült megszoknom az itteni dolgokat. Viszont,sokszor azt érzem,hogy eltart engem, vagy a szomszédok majd pletykálnak,hogy itt egy fiatalasszony,és nem dolgozik. A másik oldal viszont, ha nap közben nem lennék itthon, az anyósjelöltem venné kezébe az irányítást és ő adná az ukászt,hogy minden hogyan nézzen ki,és az ő ízlését tükrözné. Hogyan győzzem le azt,hogy ne szégyenkezzem amiatt,hogy nem dolgozom munkahelyen?
2023. febr. 5. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Gondolj arra, hogy azok dolgoznak munkahelyen, akik csórók. Van olyan ember akinek akkora a vagyona, hogy annak hozamaiból is kényelmesen elél, ő biztos nem szégyenkezik emiatt.
2023. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
37/93 az égési skálán, úgy tudom.
2023. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Én cikinek érezném, főleg azért, mert mások tartanak el. Milyen alapon tükrözné bármi a te ízlésedet, ha egy forintot nem teszel bele, csak a se.g.gedet növeszted. Amúgy két gyerekem van, a kisebb most lett három, de már így is cikinek érezném, ha egy percig is kitartott lennék. Nemhogy gyerek nélkül.
2023. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki egyáltalán, örülj neki, hogy egy fizetésből ilyen jól megéltek. Anyóst meg ne hagyd ott tevékenykedni, nem ő fog ott élni.
2023. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ezen ne izgulj.

Ha lenne munkád úgyis olyan alacsony fizut adnak, hogy semmit sem ér.

2023. febr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezeket az érzéseket soha nem értettem.

Mindenki úgy él, ahogy neki jó, megfelel.

Mit érdekel, hogy ki mit gondol?


Nekem sváb anyósom van, képzelheted. Szó nélkül nyitottam neki ajtót és kitessékeltem rajta, amikor át akarta venni az életem felett az irányítást.

A falu szája meg pláne nem érdekel. Szerencsére soha nem volt bennem csordaszellem, ezért nem is érdekelt, hogy ki mit gondolt rólam.

Megenné a fene, ha még ezért is stresszelnem kellene magam és mások butasága miatt én szednék nyugtatókat. :)


Ha a párom azt mondaná, hogy maradjak itthon, lássam el a háztartást, majd ő eltart minket, és ez nekem is megfelelne, akkor így történne függetlenül attól, hogy kinek mi a véleménye.

2023. febr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem hiszem el. Hogy egy házon ennyi teendő van. Nem kell minden nap takarítani. Szóval te inkább belekenyelmesedtel a helyzetbe.
2023. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Semennyire, én a helyedben nem is vergődnék az álláskereséssel ilyen körülmények között!


Amúgy én is hasonlóban vagyok már december eleje óta, csak költözés nélkül,asszony még eljár melózni.

Én meg a hat éve húzódó nagygenerált nyomatom, mert a melóm kifulladt a "gazdasági helyzet" miatt.

2023. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindegy ki mit gondol? A te életed.

Aki rossz szemmel nézi, gondolom azok meg közben állandóan azért panaszkodnak, hogy jaj mennyit kell dolgozniuk, meg amúgy utálják a munkájukat.

2023. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van gyerek, akkor természetes, normális. Ha nincs, akkor fura.
2023. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!