Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Miért gondoljátok,...

Lányok! Miért gondoljátok, hogy itt ismerkedni nem jó?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szerintem vannak szar élményei már innen, de nem hiszem, hogy ennek befolyásolnia kéne az ismerkedési kedvünket...

Aki nyitott erre, jelezze.


2023. szept. 28. 08:28
 1/10 anonim válasza:

Na ennek legalább két oka biztos van:

-Rengeteg az élettelen, gyűlölködő, vagy akár perverz alak, akikkek valljuk be, nem szívesen beszélgetne senki, és többségben vannak, mert a normális emberek nincsenek mindig itt, vagy más módot használnak az ismerkedésre (ami jobban működik).

- Sokszor kínlódás itt ismerkedni, azért valljuk be. Mint az előbb említettem, egyszerűen vannak más megoldások, amik jobban működnek (mint mondjuk egy erre a célra kialakított társkereső, képekkel, leírásokkal). Igen, itt most lehet a Tinderrel jönni, hogy ott komolyabbat nem lehet találni, de a Tinderen kívül is van élet.

2023. szept. 28. 09:49
 2/10 anonim válasza:
És milyen élet van a Tinderen kívül?
2023. szept. 28. 10:40
 3/10 anonim válasza:
Én találtam komolyat Tinderen és nem egy ismerősöm van együtt az aktuális párjával, vagy talált párt különböző társkeresőkről. Bumble, Tinder, Badoo stbstb.
2023. szept. 28. 10:48
 4/10 anonim válasza:

Én már többször kaptam szexuális ajánlatot férfiaktól. Pedig én is férfi vagyok, csak nőnek hittek.


Képzelem, mit kaphatnak a nők...

2023. szept. 28. 11:09
 5/10 anonim válasza:
Az anonim beszélgetés miatt itt kicsit túlságosan is sok a gyökér.
2023. szept. 28. 13:00
 6/10 anonim válasza:

Csatlakozom 4eshez, akkora dickpickeket kaptam úgy, hogy férfi vagyok, hogy pfff:D


De a legjobb az, hogy volt, hogy rámprivátozott valaki, elkezdtünk dumálni, teljesen okésnak tűnt a csávó. Nem kérdezte meg a nememet, ami szintén arra utalt, hogy csak beszélgetni akar...

... Erre pár üzenet után teljesen out of blue olyan szexuális meghívásokkal állt elő, hogy cska néztem. És persze alapnak vette, hogy nő vagyok, pedig ha odafigyelt volna arra amit írok neki, kitalálhatta ovlna, hogy nem..


Szóval vannak az instant gyökerek...

...meg a késletetett gyökerek.


Persze, biztosan vannak normálisak is, de kitudja, lehet ők csak az extrém-késletetett gyökerek:D


Szóval nem csodálom, ha a nők kissé bezárkóznak itt, én is ezt tenném a helyükben. Vagy persze trollkodnék, ha már ott a sok gyökér:D

2023. szept. 28. 13:46
 7/10 anonim válasza:
Persze, olyan is van itt, aki megtudja, hogy lanykent irtam hozzaszolast egybol ir, higy van penze es bevallalnam-e ot es elkuldi meg a micsodajat is. Nagyon sok a perverz, aki ugy nyit, hogy csodalkozok, ha nem irok vissza. 23/l vagyok es beprobalkozik egy 45 eves en mondom neki, hogy ekkroa korkulonbseggel nem szeretnek ismerkedni es elkuld jo messzire. Talan, ha egy normalis ferfival beszeltem, akivel normalisan alakultak a dolgok.
2023. szept. 28. 18:10
 8/10 anonim válasza:

Szerinted majd itt fognak random emberekkel írogatni?


Itt max. dagadt,pattanásos,kapafogú,aggszűz csaj fog ismerkedni kép nélkül.

2023. szept. 28. 18:54
 9/10 anonim válasza:
Hát én nem csaj vagyok, meg szerintem külsőre olyan nagyon extra pali se, de nem csodálkozok hogy itt a sok komplexusos agyhalott között semmi kedvük nincs ehhez. Pedig nem volna amúgy rossz, mert nem nagyon vagyok az az utcán leszólítós fajta, és nekem is megvannak a magam hülyeségei (kinek nincs), de pl egy 10 évvel ezelőtt azért nem volt ennyi retard, és sokkal könnyebben lehetett itt szóba állni akárkivel.
2023. szept. 29. 18:00
 10/10 anonim válasza:
Az 10 éve volt.
2023. szept. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!