Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ha azt a kérdést írom ki,...

Az ha azt a kérdést írom ki, hogy "Fiúk! Valaki ismerkedni? " Akkor miért gondoljátok azt, hogy a farkatokra vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Mi mast akarnal kis tini pi...?
2015. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Talán mert a felnőtt embereknél az ellenkező neműekkel ismerkedés általában szexuális célú dolog.
2015. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
mert ezeknek az agyhalottaknak egyetlen éltető központja a makkjukban található és annak gyönyörűségét akarják veled megismertetni
2015. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 kérlek úgy ne alkoss véleményt,hogy nem ismersz köszönöm
2015. márc. 1. 13:52
 5/16 opened paradise ***** válasza:
Nekem erről az ugrik be,hogy a kutyák is fenék szaglással kezdik.
2015. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de mi ha jól tudom azért vagyunk emberek és fejlettebb lények mint az állatok mert mi nem csinálunk ilyet meg stb...
2015. márc. 1. 13:56
 7/16 anonim ***** válasza:
csak barátkoznak. :D Van aki kezet nyújt van aki mást :DDDDDDDDD
2015. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
(Mellesleg ez az oldal nem társkereső. Szóval ha nem tetszik ne neked álljon már feljebb, hogy nem arra használod az oldalt amire való!)
2015. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vedd ugy,hogy nem szoltam.Megismernelek,de ugyse hagyod.Ugyanugy nem mint a tobbi lany sem.... 1 voltam.
2015. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A szerelem szex kategóriában mit vársz? Ha azt írod ki, hogy a haldokló anyámról akarok beszélgetni, senki nem fog a farkáról képet küldeni.
2015. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!